System do obsługi przedszkola – jak może pomóc w zarządzaniu placówką?

Jakie cechy powinien posiadać idealny program do obsługi przedszkola? Z pewnością powinien on być intuicyjny w użyciu, magazynować w sobie wszystkie ważne dokumenty, a także ułatwiać współpracę rodziców z nauczycielami. System do obsługi przedszkola Inso został dopracowany pod kątem sprawnego zarządzania placówką, szybkiego kontaktu z rodzicami dzieci, oraz wsparciem edukacyjnym.

Program do obsługi przedszkola a zarządzanie

Przede wszystkim system obsługi przedszkola Inso daje możliwość wygodnej kontroli nad finansami placówki. Dzięki jego integracji z kontem bankowym płatności są automatycznie księgowane. Zarówno rodzice, jak i kadra przedszkolna, mają dostęp do platformy, która w jasny i uporządkowany sposób pokazuje wszystkie istotne informacje na temat ostatnich płatności. Program do obsługi przedszkola gwarantuje także szybkie i przyjemne generowanie rozliczeń i faktur za pomocą jednego kliknięcia.

Dzięki aplikacji równie łatwe okazuje się sprawdzenie obecności wszystkich dzieci uczęszczających do danej placówki. Rodzice mogą szybko zgłosić nieobecność dziecka, zaś uprawnieni do tego pracownicy bez najmniejszego problemu sprawdzić, w jakich dniach dane dziecko obecne było na zajęciach przedszkolnych.

Program do obsługi przedszkola to także szybkie składanie zamówień do firm zajmujących się chociażby cateringiem i przygotowywaniem posiłków dla dzieci uczęszczających do danej placówki.

Sprawny kontakt z rodzicami

Rodzice dzieci zapisanych do przedszkola, które korzysta z programu Inso, mają dostęp do aplikacji, w której widzieć będą wszystkie ostatnio dokonywane płatności. Te, które pozostają jeszcze nieuregulowane, mogą oni opłacić szybkim przelewem internetowym przy użyciu programu.

Zarówno dla rodziców, jak i osób zarządzających placówką, dużym ułatwieniem jest możliwość kontaktu poprzez wiadomości wysyłane bezpośrednio przez aplikację do obsługi przedszkola. Dzięki takiej błyskawicznej wymianie informacji opiekun grupy może przesłać do rodziców informacje na temat potrzebnych dziecku przyborów czy na przykład terminów zbliżających się wycieczek. Rodzic natomiast bez problemu może przekazać opiekunom niezbędną wiedzę na temat alergii dziecka, czy innych ważnych dla niego kwestii. Więcej na temat ułatwień, które wnosi program do obsługi przedszkola, przeczytać można na stronie http://www.jaw.pl/2020/07/program-do-zarzadzania-przedszkolem-zarzadzaj-efektywnie/.

Aplikacja do obsługi przedszkola to wsparcie edukacyjne dla najmłodszych

Przedszkola, tak jak inne placówki edukacyjne, muszą dokumentować swoją pracę i dostosować się do ogólnopolskich zaleceń. System do obsługi przedszkola może znacznie to ułatwić poprzez intuicyjną dokumentację pracy nauczyciela, czy szybkie przesyłanie zadań, nad którym dziecko powinno popracować we własnym zaciszu domowym. Równie pomocne, szczególnie w sytuacjach takich, jak ostatnio panująca pandemia koronawirusa, okazuje się włączenie do aplikacji rozmowy z użyciem czatu na żywo. Aby dowiedzieć się więcej na temat funkcjonalności programu, warto zajrzeć na stronę https://swidnica24.pl/2020/07/oprogramowanie-dla-przedszkoli-liczne-ulatwienia-dla-nauczycieli-i-rodzicow/.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o