Szansa na 20 tys. złotych

Projekty propozycji ubrań dla pracowników sieci McDonald’s autorstwa krośnianki Ewy Wroceńskiej.

KROSNO. Krośnianka Ewa Wroceńska wystartowała w ogólnopolskim konkursie “Zaprojektuj strój” organizowanym przez sieć McDonald’s.

I już odnotowała sukces – projekty jej autorstwa zostały zakwalifikowane do finału konkursu i znalazły się wśród 10 najlepszych. Główna nagroda opiewa na bagatela 20 tysięcy złotych. – Mój podkarpacki projekt stroju jest elegancki, nowoczesny oraz wygodny – opisuje swe „dzieło”.

Zdobywca drugiego miejsca zgarnie 10 tys zł, a trzeciego – 5 tys zł. Konkurs ruszył 15 listopada. Od tego czasu można było wysyłać propozycje projektów nowych uniformów dla pracowników restauracji. Konkurs miał charakter otwarty i mogły w nim wystartować nie tylko osoby, które na co dzień profesjonalnie zajmują się projektowaniem. W sumie konkursowicze przygotowali aż 500 projektów spośród których tylko 10 zostało zakwalifikowanych do finału. Głosowanie potrwa do 15 maja. To internauci zagłosują na najlepszy według nich projekt. Na projekty można zagłosować na stronie www.mcdonalds.pl/zaprojektujstroj. Dodatkowo, co setna osoba, która odda głos zgarnie nagrodę w postaci odtwarzacza MP3. Zwycięski projekt zostanie wprowadzony do sieci restauracji McDonald’s podczas Euro 2012. – Pieniądze za zwycięstwo pozwoliłyby mi na rozwijanie własnych pomysłów projektowych poprzez tworzenie swoich ubrań z charakterystyczną dla mnie metką EVIKYA – zdradza Ewa Wroceńska.

wz

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments