Szczęśliwy finał nocnych poszukiwań

Fot. KPP

STRZYŻÓW. Przez kilka godzin strzyżowscy policjanci wspólnie ze strażakami PSP w Strzyżowie, strażakami ochotnikami oraz ratownikami Stowarzyszenia Cywilnych Zespołów Ratowniczych z Psami – „STORAT” poszukiwali zaginionej 56-letniej kobiety. Ok. 3 nad ranem zaginioną odnaleźli ratownicy ze „Storatu”.

Wczoraj po 16 dyżurny strzyżowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zaginięciu 56-letniej mieszkanki powiatu strzyżowskiego. Z relacji rodziny wynikało, że  kobieta wyszła z domu około godz. 13 i do momentu zgłoszenia nie nawiązała z rodziną kontaktu. Bliscy zaginionej poinformowali, że kobieta leczy się i musi zażywać leki.

W poszukiwaniach 56-letniej mieszkanki powiatu strzyżowskiego brało udział kilkadziesiąt osób. Około godz. 3  podczas przeszukiwania kompleksu leśnego, ratownicy ze „STORAT-u” odnaleźli zaginioną. Kobieta była w dobrym stanie, cała i zdrowa. Policjanci powiadomili jednak pogotowie ratunkowe, które przewiozło kobietę na badania lekarskie do szpitala.

Strzyżowscy policjanci składają podziękowania wszystkim, którzy pomogli w poszukiwaniach, szczególnie ratownikom „STORAT”-u za współpracę i  profesjonalnie przeprowadzoną akcję poszukiwawczą.

tc/KPP

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments