Szczęśliwy finał poszukiwań

Fot. Archiwum

PRZEWORSK. Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 61-letniego mieszkańca powiatu przeworskiego ( gminy Adamówka), który zaginął w niedzielę.

Mężczyzna widziany był po raz ostatni w niedzielę wieczorem w rejonie nieużytków rolnych na terenie miejscowości Majdan Sieniawski. Poinformowani o zaginięciu policjanci rozpoczęli natychmiast poszukiwania, w których oprócz funkcjonariuszy uczestniczyli również strażacy Ochotniczej Straży Pożarnej oraz mieszkańcy gminy.

Do poszukiwań dołączyli również ratownicy Stowarzyszenia Cywilnych Zespołów Ratowniczych z Psami STORAT. Sprawdzono  rejon przyległy do miejsca zamieszkania zaginionego, pola uprawne, nieużytki rolne, przyległe drogi oraz teren leśny w miejscowości Majdan Sieniawski jak również szpitale oraz dworce PKS i PKP. Nigdzie tam nie było jednak 61-latka.

We wtorek przed godz. 11, policjanci po uzyskaniu informacji, że jeden z mieszkańców gminy Adamówka podczas spaceru w kompleksie leśnym w Adamówce, zauważył przemoczonego i wyziębionego mężczyznę, natychmiast udali się we wskazane miejsce. Informacja potwierdziła się, mężczyzną tym okazała się 61-letni zaginiony. Na miejsce wezwano załogę karetki pogotowia, która przetransportowała wyziębionego mężczyznę do szpitala.

ksz/KPP

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments