Sześć osób rannych w wypadku przy ul. Lubelskiej

Fot. KMP Rzeszów

RZESZÓW. Obrażenia trzech z sześciu osób poszkodowanych we wczorajszym wypadku na skrzyżowaniu ul. Lubelskiej i Gen. Maczka w Rzeszowie są poważniejsze niż początkowo sądzono.

Wczoraj tuż po godz. 21. policjanci zostali powiadomieni o zderzeniu dwóch pojazdów na skrzyżowaniu ulic Lubelskiej i Gen. Maczka. Ze wstępnych ustaleń  wynika, że 34-letni mężczyzna kierujący skodą oktavią jadąc ul. Lubelską od miejscowości Trzebownisko zdarzył się na skrzyżowaniu z 43-letnim kierującym oplem zafirą. Kierujący oplem jechał na wprost przez skrzyżowanie od ul. Gen. Maczka. Uderzony w prawy bok opel wpadł w znak drogowy, a następnie słup sygnalizacji świetlnej.

Obydwaj kierujący oświadczyli, iż wjechali na skrzyżowanie przy zielonym świetle dla swojego kierunku jazdy. Na miejscu stwierdzono, że sygnalizacja świetlna działała prawidłowo. W wyniku zderzenia kierowca skody odniósł ogólne potłuczenia, a 20-letnia pasażerka doznała urazu klatki piersiowej i urazu ręki. Z urazem głowy do szpitala trafił kierujący oplem. Poważne obrażenia w postaci urazów głowy, miednicy, kręgosłupa, wstrząśnienia mózgu oraz urazów rąk odniosły 41, 17 i 15-letnie pasażerki opla. Wszyscy uczestnicy wypadku trafili do rzeszowskich szpitali. Kierujący i pasażerka skody po opatrzeniu opuścili szpital. Natomiast wszystkie osoby jadące oplem nadal pozostają w szpitalu na leczeniu i obserwacji.

pad, KMP

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments