Szpilki Moniki Olejnik na charytatywnej aukcji

Fot. MWMedia

Monika Olejnik zaangażowała się w aukcję charytatywną organizowaną przez Fundację Herosi, na rzecz Kliniki Onkologii Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie. Szpilki marki Prada przekazane przez znaną dziennikarkę będzie można wylicytować już w najbliższy czwartek.

Licytacja odbędzie się podczas koncertu charytatywnego w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim. Wieczór uświetnią swoimi recitalami Ewa Uryga i Zbigniew Wodecki. Ponadto, znakomita wokalistka jazzowa wystąpi także w duecie z Brianem Fentressem. Towarzyszyć im będzie Orkiestra Sinfonia Iuventus pod dyrekcją Krzysztofa Herdzina.

Gospodarzem wieczoru będzie Tomasz Schimscheiner, a licytację poprowadzą Krzysztof Tyniec oraz Daria Widawska. Wejść na imprezę i co za tym idzie – licytować szpilki ofiarowane przez Monikę Olejnik – może każdy. Wystarczy przyjść o godzinie 19 do Arkad Zamku Królewskiego i kupić cegiełkę.

Wśród różnych przedmiotów i atrakcji na licytacji znajdą się m.in.: fragment scenariusza filmu “Wałęsa”, prywatny koncert Anny Marii Jopek, kreację La Manii, lot helikopterem nad Warszawą w towarzystwie Zbigniewa Niemczyckiego, zestaw win od Marka Kondrata czy Skodę 105L. Lista przedmiotów i usług na licytację dostępna jest pod adresem: http://herosi.eu

PAP Life

do “Szpilki Moniki Olejnik na charytatywnej aukcji”

  1. xyz

    Kurcze! Szpilki Olejnik…A może stare skarpetki ta „gwiazda” sprzedaje…;-)

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.