Szpital będzie piękniejszy, a rachunki za ogrzewanie mniejsze

Fot. Paweł Bialic

RZESZÓW. Już wkrótce cały Szpital Wojewódzki nr 2 w Rzeszowie będzie wyglądał jak nowy. Termin zakończenia termoizolacji  mija końcem listopada, ale już teraz prace są na półmetku.

Ekipy remontowe kończą usuwanie blach i starej izolacji ścian, wymianę ich na nowe ocieplenie i odmalowywania elewacji, która szaro-białą kolorystyką wpisuje się w nowo postawiony pawilon szpitalnego oddziału ratunkowego i zielenią do stojącego bardziej z tyłu oddziału kardiochirurgii.

Pięciopiętrowy pawilon, w którym mieszczą się szpitalne oddziały dla dorosłych jest już gotowy. Rusztowania rozstawione są jeszcze na budynku z dziecięcymi oddziałami i budynku administracji. Inwestycja to koszt 14 milionów zł, dofinansowanie szpital dostał z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska.

am

do “Szpital będzie piękniejszy, a rachunki za ogrzewanie mniejsze”

 1. mamnick

  Chodził Ziemba komunista kiedyś po szpitalu i się drapał po swoim robalu.Kiedyś w tym szpitalu same komuchy pracowały i po szatniach Vódę w szatni popijali………

 2. MEDUZA

  Mamnick nie przed toba BADZ ODWAZNY BOISZ SIE BAKTERII JEDNOKOMORKOWEJ PODAJ SWOJE PRAWDZIWE NAZWISKO NIE BADZ CIOTA SZMTA I GNOJEM NARAZ W NAJGORSZYM PRZYPADKU OKARZE SIE ZE JESTES TYLKO CHORY UMYSLOWO A TO KONCZY TEMAT CO DO MOJEJ OSOBY

 3. meduza

  MAMNICK JESTES OGRANICZONY UMYSLOWO TWOJ PROBLEM POLEGA NA TYM ZE NIE
  ROZUMIESZ SAMEGO SIEBIE MASZ PROBLEMY NATURY PSYCHICZNEJ TO POTRAFIE ZROZUMIEC
  TYLKO TAKA SZMATA JAK TY MYSLI ZE MOZE PO NAZWISKU OCZERNIAC CZLOWIEKA
  MASZ CYWILNA ODWAGE PRZEDSTAW SIE BYLES GNOJEM JESTES GNOJEM ZOSTANIESZ GNOJEM BURAK SIE ZWIE HA HA HA HA Z RZESZOWA PANIEMAMNICK TO KONIEC WYSTEPOW NA FORUM ZAKLAD KARNY NA CIEBIE CZEKA

  ZIEMBA Z ZALEZA

  \

  • Mamnick

   Nie ośmieszaj się Prosty i prymitywny człowieku(widać po Twoim słownictwie i oraz formie styloidalnej,zdań pisanych przez Ciebie….Że jesteś zwykłym chamem…No coż…I tacy ludzie są potrzebni widocznie na tym świecie.Co do ,,Zakładów Karnych….Są ludzie którzy z prawem oraz przepisami mają doczynienia na codzień(Potrafisz rozweselić człowieka…To przyznaję)Więc naprawdę się nie poniżaj….Gdybym powiedział Kim jestem to byś uciekał z pewnego korytarza.Więcej nie będę pisał bo nie ma do kogo.Jedynie stwierdziłem że istnieją prymitywniejsze formy życia w szpitalu od bakterii jednokomórkowych….Ps.,,Szmata” pozdrawia!

 4. ROMAN

  tak wystarczy 1- den specjalista od wycinania np.wyrostków – 1- na pielęgniarka – 1- na salowa – a reszta niech się sama leczy a członkowie rodzin i znajomi niech takiego chorego obsługują – i proszę jakie miliony oszczędności.

 5. odbiorca

  mamnick diabeł szalelje w umyśle miota szkoda że jesteś wielki idota

  spotkanie na policji ziemba z zaleza

 6. Peter

  Ciekawe. Szpitale mają długi, a kasa na to śmieszne docieplanie styropianem się znalazła z innego dziwnego programu.
  POLACY JAK WY TO ROBICIE?!

  • realista

   Peter, przecież remontują go dla jakiegoś kolesia, bo ten szpital przeznaczony jest do prywatyzacji z powodu olbrzymich długów. PO wspólnie z „niezawisnymi Sądami”, nazywa to komercjalizacją. Jakiś platwormiano-peselowski koleś weżmie go za grosze i zacznie likwidować niedochodowe oddziały. Ot POwsko – PSLowskie rządy. Zresztą dyrektor reprezentuje PSL. Nic dodać nic ująć. Dalszy ciąg rozkradania Polski. A prywaciaż da rady zrobić na tym złoty interes. Będzie napewno bardziej dbał o zmniejszenie kosztów eksploatacji i zminimalizowanie nadmiernie rozrośniętej kadry kierowniczej.

 7. mamnick

  A czy Burak z Załęża Ziemba się zwie i pracuje w dziale technicznym….Dalej pije Wóde po kontach z resztą ,,fachowców”?Dziwie się Dyrektorowi S że nie zrobi z towarzystwem porządków!

 8. wojtek

  Czy samorząd miasta Rzeszów również wyda kasę na docieplenie Szpitala Miejskiego bo warto o tym wszyscy wiedzą z wyjątkiem zarządu miasta.Przecież ciepło jest drogie a może pochodzić z paneli słonecznych do których jest dofinansowanie w wysokości 45 % .Zamiast podświetlać ratusz lepiej wydać kasę na docieplenie szpitala miejskiego.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.