Szukasz prezentu dla ukochanej na Walentynki? Zobacz nasze propozycje

Fot. Mat. prasowe

Fot. Mat. prasowe

14 lutego jest kojarzony powszechnie ze świętem zakochanych. Niezależnie od tego, co sądzimy o tym zwyczaju, warto podarować partnerce coś, dzięki czemu poczuje się kochana i wyjątkowa. Jeśli nie perfumy lub bielizna to co? Poznaj nasze propozycje.

Depilacja światłem – szybko i bez bólu. Depilator IPL
Do niedawna kobiety musiały radzić sobie z nadmiernym owłosieniem, sięgając po plastry, wosk do depilacji czy maszynki do golenia. Niestety, po kilku dniach włoski odrastały. Czasem wrastały boleśnie w skórę, innym razem dochodziło do zapalenia mieszków włosowych i podrażnienia skóry. Kłujące włoski są wyjątkowo nieprzyjemne w dotyku i nie pozwalają poczuć się w pełni kobieco. Na szczęście, obecnie panie mają do dyspozycji skuteczne i bezbolesne urządzenia do depilacji. Mogą je stosować bez wychodzenia z domu i umawiania się na kosztowne zabiegi w gabinetach kosmetycznych. Mowa o urządzeniu do depilacji światłem (IPL). Mechanizm jego funkcjonowania polega na emitowaniu światła UV, które dociera do cebulki włosa. Po kilku dniach włoski samoczynnie wypadają, a światło sprawia, że ich odrastanie jest mocno opóźnione. Po kilku zabiegach przeprowadzonych zgodnie z instrukcją producenta, włoski na nogach, pod pachami czy w okolicy bikini zaczynają znacznie wolniej rosnąć – pojawiają się dopiero po około 8 tygodniach.

Ekspres ciśnieniowy – jakie są jego zalety?
Zapach aromatycznej kawy o poranku i wreszcie chwila dla siebie… Tego wiele osób nie jest w stanie sobie odmówić, choćby miało się to odbywać kosztem wcześniejszego wstania z łóżka. I słusznie. Jeśli poszukujemy udanego upominku na Walentynki dla ukochanej, która nie wyobraża sobie dnia bez smacznej kawy, to możemy sprezentować jej ekspres. Miłośniczki tego naparu na pewno docenią ekspres automatyczny, który zaparzy kawę praktycznie za nie. Zaletą automatycznego ekspresu do kawy jest kompleksowe podejście do zaparzania naparu. Użytkownik wlewa tylko wodę i uzupełnia kawę w zbiorniku. Nie musimy mieć specjalnych umiejętności, aby móc napić się pysznej kawy o poranku. Przemawia za nim także prostota użytkowania, krótki czas przygotowania i samoistne odkamienianie. Jeśli chodzi o mankamenty urządzenia, to trzeba wspomnieć o tym, że użytkownik nie może regulować poziomu temperatury czy stopnia zmielenia kawy. To, co dla baristów może być wadą, dla laików lub po prostu osób, które chcą napić się na co dzień smacznej kawy bez zbędnych zabiegów związanych z jej przygotowaniem, takie rozwiązanie może być w pełni wystarczające i satysfakcjonujące.

Artykuł sponsorowany

2.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.