Szyba zagraża naszemu bezpieczeństwu!

KROSNO. Mieszkańcy bloku przy ul. Grodzkiej 72 skarżą się na administracje spółdzielni

– W nocy z soboty na niedzielę (29/30 stycznia) ktoś rozbił szybę w drzwiach wejściowych w naszym bloku – mówi Super Nowościom mieszkanka bloku przy ul. Grodzkiej 72 w Krośnie (imię i nazwisko do wiadomości redakcji). – Do dziś szyby nie wymieniono na nową. Czy musi się ktoś skaleczyć żeby nowa szyba została wstawiona? – pyta.

Postanowiliśmy sprawdzić ten sygnał. Pojechaliśmy we wskazane przez naszą Czytelniczkę miejsce. I okazało się, że ma rację. Roztrzaskanej szyby nie sposób nie dostrzec. – Ostre krawędzie szyby mogą skaleczyć zarówno osoby wchodzące jak i wychodzące z budynku. Niestety do dziś administracja osiedla nawet nie kiwnęła palcem, żeby coś z tym „fantem” zrobić – mówią mieszkańcy. – Jak długo jeszcze mamy czekać? – pyta.

O wyjaśnienie sprawy poprosiliśmy prezes Spółdzielni Budowlano – Mieszkaniowej „Jedność” w Krośnie, Zofię Marecką. – Szyba została rozbita łomem przez jednego z mieszkańców. Uderzał tak mocno, że wszyscy w bloku słyszeli, jednak nikt nie zadzwonił na policję – mówi Zofia Miarecka. Minął ponad tydzień. Dlaczego rozbita szyba wciąż straszy i kiedy zostanie wstawiona na jej miejsce nowa? – Byle jaka szyba do tych drzwi nie pasuje, trzeba więc zamawiać taką specjalną na konkretny wymiar. We wtorek (8 bm.), najpóźniej w środę zostanie wstawiona nowa szyba – odpowiada pani prezes.

Wioletta Zuzak

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments