Tajemnicze zabójstwo 42-latka

Policjanci przeprowadzili oględziny pod oknem lokalu, w którym mogło dojść do zabójstwa. Fot. Ewa Faber

PRZEMYŚL. W bloku rotacyjnym policjanci znaleźli ciało mężczyzny.

Policjanci wykonujący czynności w innej sprawie natknęli się na zwłoki mężczyzny leżące na podłodze w mieszkaniu na parterze bloku przy ul. Siemiradzkiego 3a. Identyfikacja zwłok pozwoli ustalić tożsamość zmarłego. Najprawdopodobniej jest to 42-letni mieszkaniec bloku. Wszystko wskazuje na to, że doszło do zabójstwa.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że na ciele mężczyzny znaleziono ranę, która mogła być przyczyną jego śmierci. Lekarz wezwany przez policjantów, którzy znaleźli ciało, stwierdził zgon mężczyzny. Wygląda na to, że mógł on zginąć nawet kilka dni temu. Na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratora do późnych godzin popołudniowych prowadzili czynności wyjaśniające. Jak na razie prokuratura nie ujawnia szczegółów zdarzenia.

– Na tym etapie śledztwa mogę potwierdzić tylko, że na ciele znaleziono ranę. Na miejscu zdarzenia trwają aktualnie czynności wyjaśniające – mówi prokurator Marek Ochyra, szef Prokuratury Rejonowej w Przemyślu. Ciało zbadał biegły lekarz medycyny sądowej. Najprawdopodobniej też zostanie przeprowadzona sekcja zwłok mężczyzny.

Ewa Faber

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o