Tak będą wyglądać siedzenia w nowych autobusach MPK

Tapicerki siedzeń w nowych autobusach MPK będą w kolorze granatowym. Na każdym widnieje herb Rzeszowa. Fot. Kneitz – Projekt - Rzeszów

RZESZÓW. Jest już projekt wzoru graficznego tkaniny, która została przygotowana specjalnie na potrzeby nowo zakupionych autobusów MPK.

Tapicerka siedzeń w tym wzorze mogłaby się pojawić od tej chwili we wszystkich nowo kupowanych autobusach miejskich. Tapicerka jest koloru granatowego z maleńkimi kwadracikami w odcieniach błękitu, bieli, pomarańczu, tworzącymi mozaikę. Na każdym foteliku widoczny jest herb miasta.

Z kolei na siedzeniach specjalnych przeznaczonych dla osób z ograniczonymi możliwościami poruszania się i matek z dziećmi są odpowiednie symbole. – Umowa z Mercedesem i Autosanem na dostawę co najmniej 40 autobusów zostanie podpisana 10 lipca –  potwierdza Łukasz Dziągwa, dyrektor Zarządu Transportu Miejskiego – Zakupione autobusy trafią do Rzeszowa jeszcze w tym roku.

ksz

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tomek
Tomek
8 lat temu

Witam
A pomyślał ktoś o menelach jeżdżących MPK??? Tacy osikani i śmierdzący jak siadają na fotelu z materiału ten wszystko wchłania a ludzie potem siadają na takim nieszczęsnym miejscu po taki delikwencie wrrrr :(

Kamil
Kamil
8 lat temu

Czemu nietypowe godziny odjazdu?
A propo lini N, polecam być na przystanku 5 min przed przyjazdem.

Piotr
Piotr
8 lat temu

Wiele siedzeń ma ślady po gumie do żucia,ale na miłość boską zróbcie coś z tymi rozkładami typu N. Stoję w nocy na Dworcu i nie wiem gdzie ten autobus jedzie. Na starych rozkładach były napisane następne przystanki czyli jasno była określona dalsza trasa jazdy autobusu.Teraz jest i z jednej i z drugiej strony cała trasa i bądź mądry człowieku skąd – dokąd autobus jedzie i gdzie się ustawić ,aby w dobrym kierunku pojechać.Inna sprawa to godziny odjazdu jakieś nietypowe- 1-sza ,3-cia ?

Julian
Julian
8 lat temu

znowu przesunięcie w terminie…. mieli podpisać 25 czerwca, a tu znowu niespodzianka, ponoć coś autosanowi nie pasowało, czemu to wszystko idzie tak opornie?

Marian
Marian
8 lat temu

Proponował bym materiał który nie wchłania wilgoci i potu!
Po paru latach eksploatacji siedzenia trochę „czuć” bo przecież nikt
ich nie czyści anie nie pierze!!!!