Tak dziękują za wsparcie pielęgniarki z Przemyśla!

Nasza dziennikarka miała zaszczyt stanąć w samym środku fotografii z pielęgniarkami z Przemyśla. Fotoreporter, jak zawsze, musiał robić zdjęcie, ale i jemu panie nie skąpiły pochwał i… uścisków.Fo. Kamil Krukiewicz

PRZEMYŚL. Wzruszająca i poruszająca niespodzianka spotkała nas, gdy poszliśmy odwiedzić pielęgniarki i położne z Wojewódzkiego Szpitala w Przemyślu już po zakończeniu ich protestu. Chcieliśmy tylko zapytać, co u nich, a dostaliśmy gromkie brawa, uściski, kwiaty i serdeczne „Dziękujemy za wsparcie!”

To była bardzo niezwykła chwila, kiedy zupełnie niespodziewanie usłyszeliśmy, że panie na nas… czekały, żeby podziękować. – Byliście z nami od samego początku, opisywaliście każdy niemal dzień naszego protestu – mówiły wzruszone pielęgniarki i położne. – Dziękujemy wam serdecznie za to wsparcie i ludzkie zainteresowanie nami. Pozdrawiamy całą redakcję Super Nowości! – dodawały. A potem były serdeczne uściski, wspólne zdjęcie na życzenie pań i kwiaty, a także kilka łez, również z naszej strony, bo takie spontaniczne i serdeczne  podziękowania za to, co jest przecież naszą pracą, naprawdę rzadko się zdarzają.

Drogie Panie, raz jeszcze gratulujemy wytrwałości i życzymy już samych spokojnych dni!

emka

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o