Tak głosowaliśmy na Podkarpaciu. SEJM

Podajemy wyniki głosowania do Sejmu w okręgu wyborczy nr 22 i 23  na podstawie 100% protokołów obwodowych.

OKRĘG WYBORCZY NR 22

Lista nr 1 – Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

1     Hrynkiewicz Józefa    17 039 – liczba ważnych głosów oddanych na kandydata  , 3,73% – procent głosów ważnych
2     Ożóg Stanisław     37 160   8,13%
3     Moskal Kazimierz Marian     14 234    głosów  3,11%
4     Szlachta Andrzej     13 717     3,00%
5     Pupa Zdzisław Stanisław     10 968     2,40%
6     Wróblewska Krystyna Małgorzata     7 402     1,62%
7     Popiołek Krzysztof Andrzej     12 755     2,79%
8     Błądek Antoni     9 631     2,11%
9     Gołojuch Kazimierz Edward     12 311     2,69%
10     Chmielowiec Zbigniew Michał     16 038     3,51%
11     Draus Ewa Maria     4 296     0,94%
12     Warzecha Jan Marek     12 588     2,75%
13     Pakuła-Sacharczuk Anna Zofia     1 127     0,25%
14     Tołpa Mieczysław     5 471     1,20%
15     Rudnicki Roland Antoni     4 212     0,92%
16     Napieracz Maria     3 725     0,81%
17     Sarna Zdzisław Władysław     2 558     0,56%
18     Kazana Renata Ewa     2 249     0,49%
19     Błądek Lidia     5 401     1,18%
20     Łabęcka Alicja Maria     1 128     0,25%
21     Falandys Jan     2 009     0,44%
22     Rojek-Kałek Monika Ewa     677     0,15%
23     Fudali Dariusz Jacek     907     0,20%
24     Samołyk Genowefa     1 048     0,23%
25     Sulich Edward Józef     641     0,14%
26     Sroka Józef     2 752     0,60%
27     Rupar Joanna     885     0,19%
28     Wolicki Paweł Grzegorz     2 426     0,53%
29     Kotula Jacek Adam     6 401     1,40%
30     Cypryś Jerzy     7 873     1,72%

Lista nr 2 – Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza

1     Szymczakowska Ewelina Magdalena     1 749     0,59%
2     Froń Andrzej Kazimierz     276     0,09%
3     Fudali Dorota Maria     588     0,20%
4     Pawlak Antoni     488     0,16%
5     Zajdel Władysław     226     0,08%
6     Wilk Łukasz Paweł     180     0,06%
7     Giedrys Karolina     105     0,04%
8     Jakieła Anna Maria     223     0,07%
9     Purski Paweł Tadeusz     41     0,01%
10     Oleksiak Hubert Jan     39     0,01%
11     Niedziela Ryszard Józef     99     0,03%
12     Miszczak Krzysztof Witold     88     0,03%
13     Szpak Paulina Karolina     385     0,13%

Lista nr 3 – Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

1     Domaradzki Wojciech Grzegorz     5 899     1,98%
2     Sokołowska Anna Katarzyna     2 194     0,74%
3     Przetacznik Janusz Bronisław     2 367     0,79%
4     Rowiński Waldemar     881     0,30%
5     Oklejewicz Jan Leon     1 556     0,52%
6     Szałajko Stanisław Michał     633     0,21%
7     Zając Jerzy Andrzej     1 004     0,34%
8     Jachym Małgorzata     282     0,09%
9     Janiczek Zbigniew Janusz     123     0,04%
10     Kubrak Ewa     361     0,12%
11     Małachowska Magdalena Anna     414     0,14%
12     Posadzki Wacław Marian     272     0,09%
13     Ostafijczuk Roman Tadeusz     219     0,07%
14     Śliwiak Bożena Bogumiła     151     0,05%
15     Puka Regina     141     0,05%
16     Gilowski Stanisław Jan     235     0,08%
17     Piskorek Beata Ewa     155     0,05%
18     Korzeniowski Jacek     380     0,13%
19     Zegartowska Krystyna Janina     136     0,05%
20     Gomułka Wojciech Jan     284     0,10%
21     Kosiorowski Piotr Paweł     444     0,15%
22     Firak Witold Edwin     276     0,09%

Lista nr 4 – Komitet Wyborczy Ruch Palikota

1     Marcinkiewicz Małgorzata     10 058     3,37%
2     Łokaj Tadeusz Antoni     1 503     0,50%
3     Juszczyk Józef     809     0,27%
4     Kamińska Bożena Irena     1 027     0,34%
5     Kurek Adolf     787     0,26%
6     Konik Ewa Aleksandra     454     0,15%
7     Wilusz Piotr Tadeusz     707     0,24%
8     Klara Kamila Magdalena     490     0,16%
9     Bargieł Stanisław Andrzej     320     0,11%
10     Kosiba Danuta     467     0,16%
11     Zajdel Gabriel Jerzy     597     0,20%
12     Ziomek Jerzy     1 643     0,55%
13     Teśniarz Łukasz Robert     346     0,12%
14     Majcher Elżbieta Joanna     321     0,11%
15     Kijowski Kamil     276     0,09%
16     Brej Ewelina Anna     309     0,10%
17     Tłuściak Monika Maria     186     0,06%
18     Szajna Arkadiusz Bogumił     239     0,08%
19     Sobkowicz Krzysztof Jan     505     0,17%

Lista nr 5 – Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

1     Kasprzak Mieczysław     6 893     2,31%
2     Pers Grzegorz Stanisław     4 828     1,62%
3     Wosik Alicja Barbara     3 332     1,12%
4     Kiszka Zbigniew Wojciech     3 581     1,20%
5     Jankiewicz Barbara Ewa     874     0,29%
6     Zadworny Zdzisław     4 120     1,38%
7     Owsiany Marek     2 167     0,73%
8     Pączek Jan Antoni     2 000     0,67%
9     Michalik Anna     588     0,20%
10     Pankiewicz Stanisław Leon     1 492     0,50%
11     Komornicki Piotr     596     0,20%
12     Bukowczyk Joanna Alina     442     0,15%
13     Biedroń Albina     532     0,18%
14     Wanielista Dariusz Michał     1 307     0,44%
15     Grzegorczyk Wanda Danuta     159     0,05%
16     Pelczar Władysław     928     0,31%
17     Kroker Tadeusz Józef     88     0,03%
18     Romowicz Bartosz     257     0,09%
19     Możdżeń Zbigniew Józef     91     0,03%
20     Chorążak-Tabisz Marta Małgorzata     269     0,09%
21     Zając Alicja Zofia     2 280     0,77%
22     Salacha Małgorzata     878     0,29%

Lista nr 6 – Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy – Sierpień 80

1     Jasion Bernadeta     272     0,09%
2     Bieniek Krzysztof Piotr     137     0,05%
3     Wróbel Halina Beata     81     0,03%
4     Mikulska Zofia     60     0,02%
5     Warzocha Piotr     55     0,02%
6     Rączy Anna Elżbieta     48     0,02%
7     Dembowska Ewa Barbara     40     0,01%
8     Łyszczak Roman     22     0,01%
9     Opic Magdalena Małgorzata     24     0,01%
10     Popławska Ewa     50     0,02%
11     Ablamowicz Piotr Stanisław     28     0,01%
12     Zdąbłarz Janina     20     0,01%
13     Płaza Magdalena     39     0,01%
14     Kopytek Mariusz Piotr     22     0,01%
15     Moskal Daniel     28     0,01%
16     Miloch Piotr     10     0,00%
17     Rykowski Daniel     13     0,00%
18     Wąsik Jan     26     0,01%
19     Szponar Jan Władysław     43     0,01%

Lista nr 7 – Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

1     Chomycz Małgorzata Maria     16 829     5,65%
2     Kulesza Tomasz Jerzy     6 976     2,34%
3     Rząsa Marek Zdzisław     9 204     3,09%
4     Tomański Piotr     9 621     3,23%
5     Szczepańska Renata Marta     3 896     1,31%
6     Borcz Jerzy     5 782     1,94%
7     Miklicz Sławomir     4 276     1,43%
8     Kmiecik Adam Jan     3 562     1,20%
9     Augustynowicz-Sobota Renata Ewa     547     0,18%
10     Sułuja Henryk Ignacy     2 252     0,76%
11     Lipińska Ewa Jadwiga     1 368     0,46%
12     Opoń Arkadiusz Paweł     1 252     0,42%
13     Szpyt Krzysztof Antoni     808     0,27%
14     Rzońca Sebastian Krzysztof     933     0,31%
15     Zając Andrzej Stanisław     1 168     0,39%
16     Harasimowicz-Gąska Katarzyna Anna     561     0,19%
17     Piwowar Daniel Łukasz     506     0,17%
18     Konieczna Dorota     880     0,30%
19     Siwak Monika     358     0,12%
20     Piątkowska Agnieszka Anna     568     0,19%
21     Łącka Barbara Katarzyna     765     0,26%
22     Kłak Krzysztof Józef     3 291     1,10%

Lista nr 8 – Komitet Wyborczy Nasz Dom Polska-Samoobrona Andrzeja Leppera

1     Lis Alicja Bronisława     332     0,11%
2     Słotwiński Zbigniew     129     0,04%
3     Maksymiuk Janusz Roman     92     0,03%
4     Krzanowski Jan Franciszek     65     0,02%
5     Potoczny Józef Roman     81     0,03%
6     Puka Daniela Franciszka     41     0,01%
7     Prorok Teresa Maria     44     0,01%
8     Woś Stanisław     62     0,02%
9     Pikuła Kazimiera Anna     12     0,00%
10     Hojło Joanna     12     0,00%
11     Szczurko Krzysztof Janusz     16     0,01%
12     Kuśnierz Maria     22     0,01%
13     Rebuś Arkadiusz Albert     16     0,01%
14     Sabramowicz Anna Ewa     16     0,01%
15     Gazda Krystian Bogumił     41     0,01%

Lista nr 9 – Komitet Wyborczy Nowa Prawica – Janusza Korwin-Mikke

1     Budniok Jacek Józef     1 570     0,53%
2     Dubniewicz Marian     587     0,20%
3     Czuchman Jerzy     243     0,08%
4     Pawluk Krzysztof     163     0,05%
5     Korzec Wiesław Bogdan     99     0,03%
6     Dębicki Maciej Krzysztof     160     0,05%
7     Dubniewicz Alicja Janina     161     0,05%
8     Niezgoda Wojciech Waldemar     232     0,08%
9     Kopeć Piotr Andrzej     177     0,06%
10     Drozd Jacek Marek     141     0,05%
11     Górecki Bartosz Dariusz     98     0,03%
12     Dąbek Alina     115     0,04%
13     Wójcik Barbara     158     0,05%
14     Renner Katarzyna Ewa     55     0,02%
15     Szyguła Magdalena     61     0,02%
16     Krymowska Justyna Katarzyna     182     0,06%

Lista nr 10 – Komitet Wyborczy Prawica

1     Winter Wojciech     304     0,10%
2     Stańko Piotr Tadeusz     166     0,06%
3     Siara Maria Jadwiga     46     0,02%
4     Morawski Wiesław Stanisław     348     0,12%
5     Widaj Kazimierz Jerzy     43     0,01%
6     Fac Zbigniew Antoni     51     0,02%
7     Strączek Ewa Maria     36     0,01%
8     Suwała Monika     31     0,01%
9     Szczepanik Paweł Mateusz     29     0,01%
10     Biliński Mieczysław     34     0,01%
11     Haliniak Janina Paula     66     0,02%
12     Paczkowski Waldemar Ryszard     21     0,01%
13     Sowińska-Skiba Anna Maria     35     0,01%
14     Staniszewski Stanisław     19     0,01%
15     Kwaśniak Czesława     37     0,01%
16     Rokitowska-Cisek Ewa Bożena     43     0,01%
17     Góra Mariusz Bogusław     21     0,01%
18     Filar-Zyz Urszula Katarzyna     13     0,00%
19     Bielka Maria     26     0,01%
20     Bierzyński Maciej     20     0,01%
21     Ząbroń Elżbieta Anna     36     0,01%
22     Wasieczko Dariusz Leszek     41     0,01%

OKRĘG WYBORCZY NR 23

Lista nr 1 – Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

1     Hrynkiewicz Józefa     17 039     3,73%
2     Ożóg Stanisław     37 160     8,13%
3     Moskal Kazimierz Marian     14 234     3,11%
4     Szlachta Andrzej     13 717     3,00%
5     Pupa Zdzisław Stanisław     10 968     2,40%
6     Wróblewska Krystyna Małgorzata     7 402     1,62%
7     Popiołek Krzysztof Andrzej     12 755     2,79%
8     Błądek Antoni     9 631     2,11%
9     Gołojuch Kazimierz Edward     12 311     2,69%
10     Chmielowiec Zbigniew Michał     16 038     3,51%
11     Draus Ewa Maria     4 296     0,94%
12     Warzecha Jan Marek     12 588     2,75%
13     Pakuła-Sacharczuk Anna Zofia     1 127     0,25%
14     Tołpa Mieczysław     5 471     1,20%
15     Rudnicki Roland Antoni     4 212     0,92%
16     Napieracz Maria     3 725     0,81%
17     Sarna Zdzisław Władysław     2 558     0,56%
18     Kazana Renata Ewa     2 249     0,49%
19     Błądek Lidia     5 401     1,18%
20     Łabęcka Alicja Maria     1 128     0,25%
21     Falandys Jan     2 009     0,44%
22     Rojek-Kałek Monika Ewa     677     0,15%
23     Fudali Dariusz Jacek     907     0,20%
24     Samołyk Genowefa     1 048     0,23%
25     Sulich Edward Józef     641     0,14%
26     Sroka Józef     2 752     0,60%
27     Rupar Joanna     885     0,19%
28     Wolicki Paweł Grzegorz     2 426     0,53%
29     Kotula Jacek Adam     6 401     1,40%
30     Cypryś Jerzy     7 873     1,72%

Lista nr 2 – Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza

1     Przewrocki Piotr Marek     3 009     0,66%
2     Kądzielawski Grzegorz Krzysztof     321     0,07%
3     Marciniec Andrzej     867     0,19%
4     Lasota Ernest Andrzej     364     0,08%
5     Lorenc Bogumiła Lucyna     879     0,19%
6     Lelito Ilona Agnieszka     276     0,06%
7     Stawarz Robert     378     0,08%
8     Kołodziej Konrad Piotr     227     0,05%
9     Jasiukiewicz Paweł Dariusz     101     0,02%
10     Pabian Ewa Katarzyna     226     0,05%
11     Dojka Stanisław     134     0,03%
12     Wojtkowska Joanna     236     0,05%
13     Giedrys Bartosz Jakub     56     0,01%
14     Kwolek Faustyna Teresa     170     0,04%
15     Mróz Michał Jan     90     0,02%
16     Miszczak Monika     163     0,04%
17     Liszka Łukasz Antoni     46     0,01%
18     Pająk Krzysztof     169     0,04%
19     Kowal-Środoń Barbara Małgorzata     681     0,15%

Lista nr 3 – Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

1     Kamiński Tomasz Artur     8 410     1,84%
2     Grobel-Proszowska Joanna Irena     2 197     0,48%
3     Niewczas Marta Agata     3 510     0,77%
4     Smaczny Józef     1 897     0,41%
5     Ozimek Julian     1 407     0,31%
6     Skawiński Stanisław Andrzej     899     0,20%
7     Kuraś Przemysław Piotr     410     0,09%
8     Wołoszyński Leszek     225     0,05%
9     Trawka Wiesława     331     0,07%
10     Tofilski Andrzej Antoni     591     0,13%
11     Czaja Halina     320     0,07%
12     Czajka Anna Magdalena     196     0,04%
13     Biesiadecki Jerzy Jan     374     0,08%
14     Skrzypek Greta Małgorzata     194     0,04%
15     Homa Adam Grzegorz     242     0,05%
16     Walas Zbigniew Stanisław     181     0,04%
17     Sasiela-Błażejczak Halina Małgorzata     147     0,03%
18     Łączny Ryszard     124     0,03%
19     Litwicka-Chmura Lucyna Barbara     294     0,06%
20     Zdzymira Agnieszka Barbara     96     0,02%
21     Dzierżak Antoni     214     0,05%
22     Dabwan Abdul Raqeeb     343     0,08%
23     Kopacz Andrzej Janusz     288     0,06%
24     Inglot Anna Ewelina     229     0,05%
25     Stopa Kazimiera     202     0,04%
26     Gola Zbigniew Andrzej     994     0,22%
27     Radziewicz Małgorzata Alina     199     0,04%
28     Wojnowska Małgorzata Anna     344     0,08%
29     Herba Krystian Tomasz     377     0,08%
30     Tuderek Grzegorz Konstanty     414     0,09%

Lista nr 4 – Komitet Wyborczy Ruch Palikota

1     Dziadzio Dariusz Cezar     11 091     2,43%
2     Smucz Robert Dariusz     1 725     0,38%
3     Kaczor Roksana Agnieszka     2 539     0,56%
4     Wojturska-Duda Anna Monika     1 437     0,31%
5     Pawęzka Sławomir     521     0,11%
6     Walas Andrzej Szymon     967     0,21%
7     Kobylarska Bożena Anna     1 507     0,33%
8     Czerepak Tomasz Kazimierz     866     0,19%
9     Matłosz Mariusz Kazimierz     388     0,08%
10     Biliński Tomasz Józef     460     0,10%
11     Król-Gierczak Małgorzata Anna     475     0,10%
12     Baran Dariusz     611     0,13%
13     Majewski Janusz     526     0,12%
14     Kania Piotr Jan     568     0,12%
15     Rudaś Beata Romana     164     0,04%
16     Jęczmyk Danuta     204     0,04%
17     Partyka Tomasz Łukasz     513     0,11%
18     Skowyra Dorota Magdalena     231     0,05%
19     Sokołowski Mateusz Valgard     246     0,05%
20     Miczołek Ewa Elżbieta     219     0,05%
21     Szlachcińska Natalia     837     0,18%
22     Szczęch Piotr Andrzej     492     0,11%
23     Nowak Damian     597     0,13%
24     Martens Andrzej Tomasz     653     0,14%
25     Budzik Jaromir Piotr     319     0,07%
26     Wróbel Beata Anna     682     0,15%
27     Dąbroś Stanisław Józef     200     0,04%
28     Kania Robert Grzegorz     390     0,09%
29     Leś Piotr     1 290     0,28%

Lista nr 5 – Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

1     Bury Jan     15 649     3,42%
2     Rygiel Wiesław Andrzej     5 874     1,28%
3     Reguła Andrzej Zygmunt     4 407     0,96%
4     Kluz-Zawadzka Jolanta Małgorzata     1 174     0,26%
5     Chrabąszcz Andrzej     4 064     0,89%
6     Zaborowski Franciszek     973     0,21%
7     Słupek Edward Józef     1 686     0,37%
8     Skiba Agata Magdalena     652     0,14%
9     Opaliński Marek     728     0,16%
10     Gnatek Robert Andrzej     836     0,18%
11     Hermaniuk Jan Leszek     290     0,06%
12     Nawrocki Janusz Andrzej     1 516     0,33%
13     Gołębiowska Ewa Marianna     1 752     0,38%
14     Misiewska Beata Teresa     256     0,06%
15     Nabrzeski Sebastian     705     0,15%
16     Wróbel Elżbieta Stanisława     1 033     0,23%
17     Gaweł Renata Józefa     340     0,07%
18     Kramarz Tadeusz Kazimierz     586     0,13%
19     Bator Jerzy Stanisław     755     0,17%
20     Leja Małgorzata     429     0,09%
21     Mączka Maria     533     0,12%
22     Jołda Teresa Halina     227     0,05%
23     Jemioło Maciej Krzysztof     410     0,09%
24     Rękas Sławomir Józef     139     0,03%
25     Balawejder Maria Teresa     210     0,05%
26     Janda Marek Jacek     473     0,10%
27     Ligas Tadeusz     470     0,10%
28     Sokołowska Justyna Mirosława     200     0,04%
29     Piecuch Agnieszka     245     0,05%
30     Gospodarczyk Tadeusz Marian     1 220     0,27%

Lista nr 6 – Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy – Sierpień 80

1     Wróbel Jerzy Bogusław     527     0,12%
2     Kawalec Małgorzata     196     0,04%
3     Konrad Justyna Maria     68     0,01%
4     Piękoś Paweł Stanisław     94     0,02%
5     Stygar Edyta     54     0,01%
6     Wantuch Renata Natalia     44     0,01%
7     Bawiec Jacek Marek     52     0,01%
8     Berłowski Wiesław Józef     28     0,01%
9     Kozdroń Dorota Anna     40     0,01%
10     Gawłowska Jowita Beata     51     0,01%
11     Wojnarowski Janusz Leszek     59     0,01%
12     Kubicki Marian Józef     43     0,01%
13     Konrad Jolanta Elżbieta     20     0,00%
14     Rączy Mariusz Wojciech     25     0,01%
15     Wójcikiewicz-Rutka Bogusława     23     0,01%
16     Pikos Kazimierz     26     0,01%
17     Ablamowicz Aneta Anna     43     0,01%
18     Ostrowski Zenon Leszek     17     0,00%
19     Bogdan Halina Stanisława     25     0,01%
20     Bendkowski Dawid Paweł     106     0,02%

Lista nr 7 – Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

1     Rynasiewicz Zbigniew Franciszek     27 510     6,02%
2     Skowrońska Krystyna     25 174     5,50%
3     Butryn Renata Celina     8 941     1,96%
4     Poręba Marek Zbigniew     4 271     0,93%
5     Pluta Mirosław Stanisław     12 812     2,80%
6     Stępień Danuta Waleria     2 963     0,65%
7     Ożóg Krzysztof     3 109     0,68%
8     Nowak Marcin Mieczysław     2 647     0,58%
9     Gwizdak Stanisław Jan     1 260     0,28%
10     Czwal Sławomir Mariusz     1 669     0,36%
11     Cynkar Sławomir Tadeusz     1 976     0,43%
12     Deręgowski Marcin     965     0,21%
13     Miąso Krzysztof Piotr     1 002     0,22%
14     Gdula Krystyna     696     0,15%
15     Żurek Agnieszka     1 772     0,39%
16     Barnaś Mariusz Andrzej     455     0,10%
17     Adamus Stanisław Dariusz     192     0,04%
18     Kropornicki Janusz     698     0,15%
19     Czekierda-Stamenkovic Jolanta Lucyna     340     0,07%
20     Ziarnik Jan     913     0,20%
21     Fila Robert     1 853     0,41%
22     Błotko Violetta Maria     448     0,10%
23     Szewczyk Mariusz Krzysztof     3 251     0,71%
24     Buczko Marzena Maria     258     0,06%
25     Kawik Józef Jan     212     0,05%
26     Nowicka Halina Zofia     849     0,19%
27     Łęgowiecka-Bajda Maria Zuzanna     303     0,07%
28     Kardyś Paweł Andrzej     1 071     0,23%
29     Karkut Michał     611     0,13%
30     Kubas-Hul Teresa Krystyna     3 650     0,80%

Lista nr 8 – Komitet Wyborczy Nasz Dom Polska-Samoobrona Andrzeja Leppera

1     Szostek Roman     247     0,05%
2     Walicka Marzena Iwona     70     0,02%
3     Chmura Józef Czesław     85     0,02%
4     Jankowski Tomasz Dariusz     39     0,01%
5     Rzucidło Łukasz     66     0,01%
6     Potocki Ryszard Zbigniew     28     0,01%
7     Górecka Maria Barbara     40     0,01%
8     Wyroba Maria Antonina     16     0,00%
9     Łabuz Jan     23     0,01%
10     Kaplita Anna Elżbieta     23     0,01%
11     Maj Zofia Alicja     48     0,01%
12     Kowal Janusz Andrzej     37     0,01%
13     Lalowicz Krzysztof Bogusław     9     0,00%
14     Socha Halina     30     0,01%
15     Kusiak Jarosław Waldemar     14     0,00%
16     Potocka Maria Elżbieta     16     0,00%
17     Kontek Walenty     7     0,00%
18     Socha Janusz     19     0,00%
19     Rajwer-Pastuła Małgorzata Anna     31     0,01%

Lista nr 9 – Komitet Wyborczy Nowa Prawica – Janusza Korwin-Mikke

1     Bizoń Tomasz Krzysztof     3 935     0,86%
2     Zarębski Waldemar     594     0,13%
3     Walicki Lech Karol     455     0,10%
4     Matecka Joanna Danuta     206     0,05%
5     Witek Mariusz Piotr     226     0,05%
6     Świeżawska Klaudia Karolina     151     0,03%
7     Kapustka Sławomir Marek     162     0,04%
8     Żurawska Beata Anna     159     0,03%
9     Skręt Wojciech Jan     443     0,10%
10     Krzemieniecka Natalia Julia     150     0,03%
11     Rykała Grzegorz Wojciech     105     0,02%
12     Czajka Monika Iwona     147     0,03%
13     Ossoliński Mariusz Jerzy     380     0,08%
14     Pukas Magdalena     72     0,02%
15     Żygadło Piotr     379     0,08%
16     Kamycki Zdzisław     49     0,01%
17     Trojan Ewelina     124     0,03%
18     Kocur Piotr Maciej     137     0,03%
19     Kapustka Daniel Adam     76     0,02%
20     Chmura Joanna Patrycja     264     0,06%
21     Koguc Mateusz     341     0,07%

Lista nr 10 – Komitet Wyborczy Prawica
1     Romaniuk Bogdan Piotr     765     0,17%
2     Zięba Tadeusz Mikołaj     253     0,06%
3     Trojnar Maria Anna     84     0,02%
4     Domarski Rafał Jan     49     0,01%
5     Podgórska Lucyna Józefa     61     0,01%
6     Hołówko Zbigniew     44     0,01%
7     Zając Kryspin Jan     81     0,02%
8     Jagustyn Elżbieta Czesława     112     0,02%
9     Szmyd Jan     22     0,00%
10     Wąsik Stanisław     95     0,02%
11     Kościelny Lesław Andrzej     34     0,01%
12     Kapica Andrzej     27     0,01%
13     Ciepielowski Antoni     37     0,01%
14     Patruś Grzegorz     32     0,01%
15     Rutczyńska Władysława Jadwiga     20     0,00%
16     Walat Aleksander     33     0,01%
17     Kieler Mirosław Stanisław     83     0,02%
18     Rybak Marcin Kosma     13     0,00%
19     Tokarz Daniel Grzegorz     20     0,00%
20     Tęcza Krystyna Teresa     53     0,01%
21     Michno Dorota Katarzyna     67     0,01%
22     Pięta Andrzej     30     0,01%
23     Cieślachowska Natalia Anna     25     0,01%
24     Książek Jolanta Matylda     40     0,01%
25     Orłowski Radosław     38     0,01%
26     Porada Urszula Elżbieta     25     0,01%
27     Helwin Wiktoria     27     0,01%
28     Walat Wiesław Jan     115     0,03%

pad/PKW

Skomentuj

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.