Takiego turnieju jeszcze nie było!

RZESZÓW. Zwycięzcy w „Tańca z Gwiazdami” zatańczyli na „AKSEL-RESOVIA-2011″.

Aż 500 tancerzy rywalizowało o miejsce na podium podczas turnieju AKSEL-RESOVIA-2011. Choć choreografia wydarzenia miała zimowy klimat, na parkiecie było naprawdę gorąco. Podziwialiśmy kreacje, umiejętności, kondycję i… modelowe sylwetki tanecznych mistrzów.

Tancerz nie ma szans na wystający brzuszek? – Im szybszy rytm i bardziej skomplikowane figury, tym więcej energii się traci. W ciągu godziny tańcząc walca można stracić ok. 180 kcal. Kiedy przez godzinę będziemy szaleć w rytmach gorącej samby, spalić możemy aż 350 – 400 kcal – zwraca uwagę Anna Niedzielska, szefowa STS AKSEL i dyrektor Ogólnopolskiego Turnieju Tańca „AKSEL-RESOVIA-2011″.

Turniej odbył się 30 stycznia w hali na Podpromiu. Składał się z trzech odsłon. Goście specjalni, Kamila Kajak i Andrej Mosejcuk, zwycięzcy „Tańca z Gwiazdami” dali trzy fantastyczne pokazy. Uliczna samba w wykonaniu 150 tancerzy Szkoły AKSEL ubranych w ciuchy ze sklepów Americanos, Tatuum, Yako, Cocodrillo – udostępnione dzięki uprzejmości galerii Nowy Świat wzbudziła owacje na stojąco…

Więcej informacji i zdjęć z OTT „AKSEL-RESOVIA-2011″ w najbliższym weekendowym wydaniu Super Nowości (4 – 6 lutego).

bes

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.