Tancerze z Dębicy w polsatowskim show

"Soul dance” z Dębicy w piątek będzie walczył o uznanie widzów i jury w programie „Got to dance”. Fot. Szkoła Soul dance

DĘBICA. Soul Dance w ten piątek wystąpią w programie „Got to dance” .

W piątek na antenie Polsatu będzie można obejrzeć taneczną formację z Dębicy. O godz. 20 w programie „Got to dance” pojawi się grupa z dębickiej Szkoły Tańca i Ruchu Soul Dance. Do środy będzie można głosować aby tancerze zakwalifikowali się do dalszego etapu show.

W programie Dębiczanie wystąpią w 16 osobowym składzie. Tancerze to młodzi ludzie w wieku od 17 do 22 lat. – Soul dance tańczy „show dance”, jest to technika polegająca na zlepieniu różnych stylów tanecznych jak np. jazzu, modern, tańca współczesnego, baletu i akrobatyki – mówi Edyta Mędrek-Śliwa, kierownik i instruktor grupy Soul Dance.
W show Dębiczanie będą wykonywać własny układ do wybranej przez siebie muzyki. Widzowie będą mieli możliwość głosowania na zespół do środy na stronie programu na Facebooku, oraz w trakcie programu za pośrednictwem sms-ów.

Przejście przez gęste sito castingów do programu to nie jedyny sukces Soul Dance. Zespół ma na swoim koncie wiele osiągnięć. Tancerze mogą się poszczycić m. in. brązowym medalem na Mistrzostwach Świata w ubiegłym roku.

ArtG

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.