Taniec

Fot. Archiwum

Daj się uwieść pasji tańca
RZESZÓW. Wielki Doroczny Przegląd Grup Lilla House zaczynie się jutro (4 czerwca) o godz. 18 w hali Walter. Wystąpi ponad 160 tancerzy w każdym wieku, którzy pokażą, jak bawić się tańcem, osiągać wysoki poziom i zarażać swoją pasją. Zaprezentują breakdance, street dance, salsę, taniec współczesny, hip-hop, locking, popping, dancehall, jazz, taniec brzucha oraz balet. Organizatorzy gwarantują nie tylko świetne widowisko, ale też zabawy i konkursy dla widzów. Bilety w cenie 9 zł.

Tradycyjne tańcew ludowe
GAĆ. Na stadionie sportowym w niedzielę (5 czerwca) o godz. 15 odbędzie się V Regionalny Przegląd Zespołów Tańca Ludowego “GACOK”.

Przegląd pieśni i tańca
OPARÓWKA, pow. strzyżowski. W niedzielę (5 czerwca) o godz. 15 w na placu przy Domu Ludowym rozpocznie się VIII Wojewódzki Przegląd Zespołów Pieśni i Tańca. O godz. 18 festyn z zespołem “Onyx”.

Taneczny spektakl
MIELEC. W czwartek (9 czerwca) o godz. 18 w Samorządowym Centrum Kultury odbędzie się spektakl Grupy Tańca “Beznazwy” z okazji 10-lecia jej działalności. Gościnnie występują Teatr Tańca “AleToNic” i Grupa Taneczna “Breakdance”. Wstęp wolny.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments