Taniej pociągami na Euro 2012

Od 6 czerwca do 2 lipca podczas piłkarskich rozgrywek Euro 2012 będzie można jeździć taniej pociągami po całym kraju. Fot. Wojciech Preisner

KRAJ. PKP Intercity przygotowało specjalną ofertę Polish Pass.

Podczas mistrzostw piłki nożnej Euro 2012 będzie można jeździć taniej pociągami Intercity po całym kraju (nie tylko w kierunku stadionów, na których rozgrywane będą zawody). PKP przygotowała specjalną ofertę Polish Pass, dzięki której podróżni będą mogli podróżować bez ograniczeń. Wystarczy tylko kupić kartę na przejazdy pociągami PKP Intercity.

Oferta jest dostępna wyłącznie przez Internet, a kartę na przejazdy można kupić za 289 zł. To najtańszy trzydniowy bilet. Przejazdy będą tańsze, bo miejscówki do takich kart będą darmowe. Wystarczy podejść do kasy na dworcu i poprosić o taką darmową miejscówkę na konkretną trasę.

Ceny biletów w ofercie Polish Pass są zryczałtowane i nie podlegają żadnym zniżkom i rabatom. Za siedmiodniowy zapłacimy 399 zł, natomiast na cały czas trwania turnieju, czyli 27 dniowy obowiązujący od 6 czerwca do 2 lipca 2012 roku kosztuje 949 zł. Sprzedaż biletów za pośrednictwem systemu Polish Pass prowadzona jest do 30 czerwca.

Już teraz szczegóły tej oferty dostępne są za pośrednictwem strony internetowej www.polishpass.pl. Po zalogowaniu się i wybraniu usług z jakich będzie chciał skorzystać w czerwcu, wszystkie informacje kodowane są na specjalnym, imiennym voucherze. Należy go wydrukować i w razie potrzeby okazywać w środkach transportu czy hotelach.

Mariusz Andres

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments