Tankowanie znowu droższe

PODKARPACIE. W najbliższych dniach możemy spodziewać się na stacjach paliw kolejnych podwyżek.

Ceny mogą pójść w górę o około 4-5 groszy za litr. Cena benzyny osiągnie przedział 5,05 – 5,21 zł z litr, z kolei olej napędowy sięgnie pułapu 4,96-5,08 zł za litr. Ceny gazu powinny się utrzymać na dotychczasowym poziomie, czyli będziemy płacić średnio 2,45-2,62 zł za litr. Tak wynika z analiz przygotowanych przez specjalistów z portalu e-petrol.pl

Kierowców może więc czekać w ciągu kolejnych kilku dni kolejna przykra niespodzianka. Kiedy podjadą do dystrybutorów nie uspokoją ich nawet argumenty specjalistów mówiące, że ceny ropy dyktowane są przez niepewną przyszłość Libii czy napiętą sytuację w Syrii czy Bahrajnie.

ArtG

do “Tankowanie znowu droższe”

  1. grabek

    Oto co nam funduje nasz „kochany rząd” niby to pod przykrywką rosnących cen na rynkach światowych, a tak faktycznie to zatykają dziurę budżetową z naszych portfeli. A niech zmniejszą liczbę p(osłów) o połowę. W skali m-ca to oszczędność ponad 2,5mln a w skali roku to byłoby około 30mln zł. Tusku zacznij oszczędności od siebie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bo jak tak dalej będziesz robił to ludzie wyjdą na ulice i zrobią z Tobą porządek i z Twoim Komorowskim też.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.