Tankowanie znowu droższe

PODKARPACIE. W najbliższych dniach możemy spodziewać się na stacjach paliw kolejnych podwyżek.

Ceny mogą pójść w górę o około 4-5 groszy za litr. Cena benzyny osiągnie przedział 5,05 – 5,21 zł z litr, z kolei olej napędowy sięgnie pułapu 4,96-5,08 zł za litr. Ceny gazu powinny się utrzymać na dotychczasowym poziomie, czyli będziemy płacić średnio 2,45-2,62 zł za litr. Tak wynika z analiz przygotowanych przez specjalistów z portalu e-petrol.pl

Kierowców może więc czekać w ciągu kolejnych kilku dni kolejna przykra niespodzianka. Kiedy podjadą do dystrybutorów nie uspokoją ich nawet argumenty specjalistów mówiące, że ceny ropy dyktowane są przez niepewną przyszłość Libii czy napiętą sytuację w Syrii czy Bahrajnie.

ArtG

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
grabek
grabek
10 lat temu

Oto co nam funduje nasz „kochany rząd” niby to pod przykrywką rosnących cen na rynkach światowych, a tak faktycznie to zatykają dziurę budżetową z naszych portfeli. A niech zmniejszą liczbę p(osłów) o połowę. W skali m-ca to oszczędność ponad 2,5mln a w skali roku to byłoby około 30mln zł. Tusku zacznij oszczędności od siebie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bo jak tak dalej będziesz robił to ludzie wyjdą na ulice i zrobią z Tobą porządek i z Twoim Komorowskim też.