Targi artykułów papierniczych

Targi spotkały się ze sporym zainteresowaniem, przez sale wystawową przeminęło się już kilkaset osób, a tłum przy stoiskach nie zmniejsza się.

ŚWILCZA. Z okazji 20-to lecia istnienia firma „Hurt-Papier” zorganizowała pierwsze targi artykułów papierniczych i biurowych. Impreza odbywa się dziś (piątek) w hotelu „Nowy Dwór” w Świlczy i potrwa do godziny 17.

ZOBACZ ZDJĘCIA

Na targach swoje stoiska wystawiło 32 wystawców w atrakcyjny sposób prezentując artykuły papierowe i biurowe. Wszyscy wystawcy to kontrahenci “Hurt-Papieru” i zaprezentowane artykuły można kupić w tej hurtowni. Imprezę odwiedziło kilkaset osób i na stoiskach wciąż jest spory ruch.

- Staraliśmy się stworzyć naszym klientom możliwość porównania oferowanych przez nas artykułów. – mówi Ryszard Cebula, prezes firmy “Hurt-Papier” – To pierwsze targi jakie organizujemy, ale jeśli odniosą sukces to nie będą ostatnie i będziemy kontynuować ten pomysł. Chcemy, żeby klienci mogli zobaczyć ofertę, porównać różne produkty i wybrać to co będzie im się opłacało.

ArtG

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.