Targowe atrakcje na Podpromiu

Degustacje potraw cieszą się uznaniem odwiedzających podczas każdej edycji targów

RZESZÓW. Pod patronatem Super Nowości. Uczestnicząc w targach, poznasz rynkowe nowości

Jeśli chcesz wziąć udział w bezpłatnych badaniach lekarskich, degustacji smacznych potraw, skorzystać z zakupowych promocji oraz mieć szansę wygrania 2-osobowego weekendu w SPA w Hotelu Gołebięwski przyjdź na XIII Międzynarodowe Targi „Biznes – Żywność – Medycyna”.

Impreza odbędzie się w hali sportowej na Podpromiu w Rzeszowie: 3 listopada (śr.) w godz. od 10 do 18 oraz 4 listopada (czw.) w godz. od 10 do 15. Organizatorem Targów jest Grupa Kapitałowa Specjał, Cezal Rzeszów oraz Nasz Sklep.

Pokazy kulinarne, różne degustacje

Podczas tegorocznej edycji targów, odwiedzających czekają nie lada atrakcje. Jerzy Pasikowski, doradca kulinarny Nestle Professional przedstawi nowe ciekawe rozwiązania w gastronomii dla szefów kuchni. Swoje umiejętności zaprezentują mistrzowie kuchni z firmy Unilever – Robert Kopacz i Mirosław Szajkowski. Zobaczymy też prezentację dań Macieja Wawryniuka, doradcy kulinarnego firmy Kamis, związanego z gastronomią od dzieciństwa. Będą też degustacje różnych, smacznych potraw, które co roku cieszą się uznaniem odwiedzających.

Bezpłatne badania, konsultacje dietetyczne

Uczestnicy targów będą mogli skorzystać z bezpłatnych badań, realizowanych przez Centra Medyczne: Medyk i Medicor. M.in. z: badania poziomu glukozy, badania i konsultacji w zakresie nadwagi i otyłości, pomiaru ciśnienia tętniczego krwi, badania EKG i badania spirometrycznego (wykrywa wczesne objawy chorób płuc). Przeprowadzone zostaną też bezpłatne konsultacje z zakresu medycyny estetycznej, która jest nowością na podkarpackim rynku. Przewidziany jest także pokaz udzielania pierwszej pomocy oraz rozmowy z lekarzem rodzinnym.

Liczni wystawcy, okazyjne ceny

Na targach zaprezentuje się ponad 200 wystawców z branży spożywczej, medycznej, IT, finansowej. Przygotowali oni specjalną ofertę, w której znajdą się produkty zarówno markowych jak i mniej znanych firm. Odwiedzający targi będą mogli zapoznać się z nowościami rynkowymi, będą mieli okazję na bezpośredni kontakt z producentem, by zapytać go o szczegóły oferty, a także skorzystać z wielu promocji.

Natomiast zaproszenie na targi jest przepustką do wzięcia udziału w losowaniu 2-osobowego weekendu w SPA w Hotelu Gołębiewskim.

Komentarz

Marian Zych, dyrektor handlowy PPHU Specjał Rzeszów:

– Nasze targi są sprawdzoną formą wystawienniczą połączoną ze sprzedażą. Dla firm uczestnictwo w targach jest bardzo dobrym biznesem. Firma może pokazać jakie nowości wprowadziła na rynek i na czym one polegają. Targi są także doskonałą okazją nawiązania nowych kontaktów oraz zwiększenia sprzedaży. Natomiast klienci detaliczni mają możliwość zakupu atrakcyjnych produktów po promocyjnych cenach.

Barbara Drążek

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments