Tarnobrzeg nie jest miastem młodocianych bandziorów

TARNOBRZEG. Dziennikarze TVN dla taniej sensacji zrobili z Tarnobrzega miasto młodocianych bandziorów.

Tarnobrzeg nie jest miastem sterroryzowanym przez bezkarnych bandytów, ale to właśnie takie założenie przyjęli dziennikarze TVN, którzy przybyli do miasta na kilka godzin i nakręcili żenująco nieobiektywny materiał „Miasto młodocianych bandziorów”.

Materiał wyemitowany w programie „Uwaga” miał bulwersować i jego autorom udało się uzyskać zamierzony efekt. Niestety, każdy kto mieszka w Tarnobrzegu mógł odnieść wrażenie, że dziennikarze mówią nie o ich, ale zupełnie innym mieście. Protest przeciwko nieprawdziwemu i nierzetelnemu przedstawieniu Tarnobrzega wystosowała właśnie Rada Miasta i młodzieżowy jej odpowiednik.

Więcej w Super Nowościach

Małgorzata Rokoszewska

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Martin
Martin
9 lat temu

Ja się zgadzam z reportażem Uwagi na temat Tarnobrzega.To miasto wymaga wielu zmian i prezydent powinien wziąć się za naprawianie wielu uchybień w mieście.Kultura jest na bardzo niskim poziomie i nic się nie dzieje w mieście.W Domu Kultury bardzo rzadko organizowane są imprezy i wydarzenia kulturalne. Młodzież nie ma żadnej rozrywki ani nie ma się gdzie spotykać.Miasto nie idzie z postępem czasu i podobnie jak w latach 80 nie ma żadnej rozrywki.Kilkuletnia hala na ulicy Kopernika jest płatna i bardzo mało osób z niej korzysta.Nie ma gdzie uprawiać sportu.Kino zamiast zostać wyremontowane stoi i świeci pustkami.Można tylko apelować do Pana… Czytaj więcej »

krzy
krzy
9 lat temu

to samo zrobili kręcąc materiał o agh…. pokazana nazwa miasteczka studenckiego i tereny na zewnątrz a wewnątrz budynków materiał kręcony w zumpełnie innym miejscu… Za to powinno się karać!