Wygraj bilet na TEDE/DIOX

Fot. Materiały prasowe
Fot. Materiały prasowe

RZESZÓW. 26 grudnia o godz. 20 w rzeszowskim klubie „Wytwórnia” – ostatnie rapowe wydarzenie tego roku! Zagrają TEDE/DIOX jako POTWIERDZONE INFO Tour.

Legenda warszawskiej sceny – Tede. Jeden z najbardziej cenionych i lubianych raperów młodego pokolenia – Diox. Wszechstronny, odpowiedzialny za muzykę na albumach Tedego producent – Sir Michu. Tak właśnie wygląda skład Potwierdzone Info!

Dla Tedego i Dioxa wspólny projekt to nie przypadek, ale kontynuacja trwającej od kilku lat muzycznej znajomości, której efektem były takie kawałki jak remix „Puszera” i „Daj mi czas” HIFI Bandy czy „Tak się robi remix” z ostatniego albumu Tedego. Tym razem legenda polskiej sceny hip-hopowej oraz jeden z najlepszych i najczęściej grających (ok. 200 koncertów przez ostatnie dwa lata!) raperów młodego pokolenia postanowili nagrać na pełnej zajawce pełny album, a do współpracy dobrali Sir Micha, który zadbał o mistrzowskie, klasyczne bity.

Potwierdzone Info to boom-bapowa energia przełożona na najlepsze brzmienie, jakie można uzyskać w 2013 roku. To dwóch głodnych mikrofonu mistrzów ceremonii i producent, który idealnie dopasował się do ich oczekiwań. Trzy muzyczne indywidualności połączone w idealnej symbiozie, by osiągnąć obrany cel – rap, który wyrywa z butów i rozbuja każdą głowę.

Support: KOCIA FERAJNA – Emas x Eskaubei x Homex x Pieluchovsky x Wake Up Adina.

KONKURS
Mamy 5 biletów. Zdobędzie je pierwsze 5 osób, które wyśle e-mail na: ajamrozy@supernowosci24.pl o temacie TEDE, podając swoje nazwisko i nr. tel.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments