Tir zablokował drogę w Olszanach

Fot. KMP Przemyśl

OLSZANY (POW. PRZEMYSKI). Na stromym odcinku drogi ciągnik siodłowy z naczepą wpadł do rowu i częściowo zablokował ruch w tym miejscu. Funkcjonariusze wyznaczyli objazdy. Po kilku godzinach pojazd został usunięty, a ruch w obie strony przywrócony.

Do zdarzenia doszło około godz. 1.30 środowej nocy. Dyżurny przemyskiej komendy został powiadomiony o zdarzeniu w miejscowości Olszany. Patrol policjantów z wydziału ruchu drogowego ustalił, że kierujący tirem podjeżdżając pod górę stracił panowanie nad swoim pojazdem i ciągnik siodłowy wjechał do rowu.

Pojazd częściowo zablokował drogę i policjanci podjęli decyzję o zorganizowaniu objazdu dla samochodów ciężarowych. Funkcjonariusze już w Przemyślu kierowali samochody na drogę W884 w kierunku Nienadowej, gdzie po przejechaniu kładki na Sanie kierowcy dojeżdżają do miejscowości Bircza. Analogicznie ruch odbywał się w kierunku do Przemyśla.

Aby wyciągnąć pojazd ciężarowy z rowu konieczne było zaangażowanie ciężkiego sprzętu. Akcja usunięcia ciągnika z drogi trwała kilka godzin. Przed godz. 11 policjanci przywrócili płynność ruchu w tym miejscu.

tc/KMP Przemyśl

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
kursus online Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
trackback

…Visitor recommendations…

[…]Great weblog right here! Additionally your website loads up very fast![…]…