To ona okradła sklep, poznajesz ją?

Fot. KPP Jarosław

JAROSŁAW. Policjanci proszą o pomoc w identyfikacji sprawczyni kradzieży.

Widoczna na zdjęciu kobieta pod koniec lutego wślizgnęła się do jednego ze sklepów na terenie Jarosławia. Wykorzystując nieobecność sprzedawcy zabrała pozostawione na wierzchu pieniądze.

- Pokrzywdzony zawiadomił, że przyjął opłatę za sprzedany sprzęt, odłożył pieniądze na biurko i wyszedł wraz z klientem na zewnątrz, by pomóc zanieść zakupioną rzecz do samochodu zaparkowanego przed sklepem. W tym czasie do sklepu weszła młoda kobieta, która z biurka zabrała pozostawione tam pieniądze – relacjonuje st. asp. Marta Gałuszka z Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu.

Około 20-25-letnia kobieta ubrana była w ciemnozieloną kurtkę do kolan z futerkiem przy kapturze, ciemne spodnie i czarne buty. Sprawczyni kradzieży miała upięte w kucyk włosy i biało-czarną torebkę.

Osoby, które rozpoznają kobietę na zdjęciach, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jarosławiu, ul. Poniatowskiego 50, telefon do dyżurnego 16 624 03 10, 16 624 03 11 lub alarmowy 997 lub z policjantem prowadzącym postępowanie nr tel. 16 624 03 22.
ef

do “To ona okradła sklep, poznajesz ją?”

  1. uczony w Pismie

    Okazja rodzi zlodzieja.

  2. karol

    Co to za sprzedawca bierze kasę zostawia na stole i wychodzi ze sklepu – każdy by wziął :) nie wie że pieniadze się chowa a jak się wychodzi to zamyka się sklep – przecież nie żyjemy w norwegi ani w niemczech – u nas 30 % bezrobotnych a większość zarabia po 800 zł i ma na utrzymaniu rodziny

  3. mispuchatek

    dobra jakość tego zdjęcia nie ma co !!!!!

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.