Tomek z Tyczyna w finale „Mam talent”

Tomek Piotrowski, członek rzeszowskiej grupy tańca z ogniem „Lumen Noctis” został finalistą czwartej edycji programu „Mam Talent”. O jego ostatecznym awansie zadecydował Robert Kozyra.

Sobotni odcinek był naprawdę emocjonujący. Wśród uczestników znaleźli się m.in. tancerze, wokaliści i iluzjonista. Tomek Piotrowski pojawił się na scenie jako pierwszy.
Pokaz z ognistymi kulami, czyli „poikami” do utworu Limp Bizkit „Take a look around” zrobił wrażenie nie tylko na publiczności, ale i jury, które zasypało go komplementami.
– Jestem usatysfakcjonowana. Wreszcie podpaliła się scena. Absolutny profesjonalizm- powiedziała Małgorzata Foremniak. Robert Kozyra stwierdził – Tomku, ja się nie bawię! Ja chcę jeszcze raz. Nie można było oderwać od ciebie oczu!

Zdaniem telewidzów najlepsza była wokalistka Marta Podulka, która wcześniej próbowała swoich sił w „X-Factorze”. Tuż za nią uplasował się Tomek i stepująca Beata Rozmanowska. Z tej dwójki, drugiego finalistę wybierało jury.

Foremniak oddała swój głos na Tomka, natomiast Chylińska na Beatę. Ostatecznie o zwycięstwie Tomka zdecydował Kozyra. Dzięki temu jego występ zobaczymy w finale programu.

pad

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments