Tragiczna śmierć w trakcie wesela

1. Najtragiczniejsze w skutkach było nie tyle zderzenie z pociągiem, co ze słupem trakcji kolejowej, wokół której daewoo po prostu się zawinęło

TARNOBRZEG. 32-letnia kobieta zginęła pod kołami pociągu. Wracała na wesele, które opuściła po to, by zmienić sukienkę…

Do tragedii, która okrutnie przerwała radosną rodzinną uroczystość doszło w minioną sobotę około godz. 18.30 na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Tarnobrzegu. Pięcioro weselników jechało na zabawę do Sandomierza. Opuścili ją kilkadziesiąt minut wcześniej, by podjechać do domów zmienić garderobę.

Policjanci, którzy przybyli na miejsce tragedii ustalili, że do wypadku doszło z winy kierującego daewoo espero 58-letniego mieszkańca Tarnobrzega.

Więcej w Super Nowościach

Małgorzata Rokoszewska

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Można Można
Można Można
9 lat temu

Tak się kończy ludzka bezmyślność i głupota

roman
roman
9 lat temu

dawniej był dróżnik – podnosił i opuszczał rampy- były to za duże koszty w skali kraju więc ich zlikwidowano – nie wprowadzono nic w za mian-nie wprowadzono / uważać – patrzyć- poczekać/ co to dało nic dzisiaj wszyscy pędzą , każda sekunda jest droga , nikt nie chce jej stracić- brak pomyślunku i zdrowego rozsądku – a efekt straszny , smutny i tragiczny – a wystarczyło by aby urządzenie elektroniczne w szynie dało impuls do zapór , które by zamknęły się same przed przejazdem składu a potem drugie po przejeździe uruchomiło by procedurę podniesienia zapór- czy ktoś policzył te koszty… Czytaj więcej »

pies na baby
pies na baby
9 lat temu
Reply to  roman

Wystarczy zatrzymać się przed przejazdem