Tragiczny bilans minionego tygodnia.

Fot. KWP Rzeszów

PODKARPACIE. Dziewięć osób zginęło, a osiemdziesiąt trzy zostały ranne w wypadkach, do których doszło w ubiegłym tygodniu na drogach Podkarpacia. To bilans drugiego z wakacyjnych tygodni.

W sumie od poniedziałku, 4 lipca do niedzieli, 10 lipca na Podkarpaciu doszło do 60 wypadków. W tych zdarzeniach zginęło 9 osób, a 83 zostały ranne. Policjanci ujawnili 197 nietrzeźwych kierowców.

W poniedziałek (4 lipca) w Leżajsku, w wyniku zderzenia się pojazdów kierujący volkswagenem oraz jego pasażerka doznali obrażeń ciała i zostali przewiezieni do szpitala w Leżajsku. Niestety kierowca golfa zmarł w szpitalu. Tego samego dnia dwie pasażerki peugeota zginęły w wypadku, do którego doszło około godz. 17 w Straszęcinie koło Dębicy.

W środę w Nowym Dzikowie na jednym z zakrętów 23-letni kierowca mercedesa stracił panowanie nad pojazdem. Po kilku manewrach w prawo oraz w lewo samochód wjechał do rowu, a następnie koziołkował. Kierowca zginął na miejscu.

W piątek tuż po godz. 18 policjanci z KPP w Kolbuszowej interweniowali na miejscu wypadku, do którego doszło w miejscowości Staniszewskie. Jak się okazało, kierujący seatem toledo na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. 38-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego, który kierował seatem zginął na miejscu.

ksz, KWP

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.