Tragiczny finał obławy w Sanoku. Mężczyzna i 17-latka nie żyją

Fot. Tomasz Sowa

SANOK. Mężczyzna podejrzany o zabójstwo w Międzybrodziu i jego 17-letnia przyjaciółka, którzy w czwartek zabarykadowali się w mieszkaniu bloku przy ul. Cegielnianej 14 nie żyją – prawdopodobnie było to samobójstwo.

- Około godz. 1 zapadła decyzja o wejściu do mieszkania. Interwencja antyterrorystów poprzedzona była wezwaniami do otwarcia drzwi i poddania się, jednak ze względu na brak jakiejkolwiek reakcji ze strony przebywającej wewnątrz dwójki ludzi, zdecydowano o siłowym wejściu do środka. W mieszkaniu policjanci znaleźli dwa ciała. Mężczyzna i kobieta prawdopodobnie popełnili samobójstwo. Natrafiono na pistolet i broń myśliwską. Na miejscu pracuje prokurator -poinformował Paweł Międlar, rzecznik podkarpackiej policji.

Nie wiadomo, kiedy para odebrała sobie życie. – Takie informacje będą dostępne dopiero za kilkanaście lub kilkadziesiąt godzin i ich udostępnienie leżeć będzie w gestii prokuratury – dodał Międlar.

Kilka chwil po zakończeniu akcji, lokatorzy ewakuowanych mieszkań otrzymali zgodę na powrót. Ponownie zapalono również światło uliczne.

 

do “Tragiczny finał obławy w Sanoku. Mężczyzna i 17-latka nie żyją”

 1. Ambroży

  blokers – a nie zastanowiłeś się przypadkiem że Policja dawno wiedziała z kim ma do czynienia: trzy lata nieróbstwa , , drogi samochód , pies obronny i co?? Nawet skarbówka nie zainteresowała się z czego żyje ?. Kogo pilnują J.Kaczyńskiego i Mariusza Kamińskiego aby krzywdy elicie rządzącej nie zrobił?.

  • zombi

   Szanowny Ambrozy,bardz dobre pytanie i na czasie.Policjai prokuratura zawalona jest dochodzeniami dotyczacymi przede wszystkim nie legalnych skrobanek i tzw.podziemia aborcyjnego.Wywiadowcy jak kot z pęcherzem latają po gabinetach ginekologicznych spisujac dane kobiet w ciązy,z uwzględnieniem kobiet młodych i bezrobotnych.Ostatnio organa ucisku interesują się krotkotrwałymi wyjazdami Polek za granice. Czego się spodziewać po U.Skarbowych.?Nie wytropili kolesi z Łambergold,to wykryją prowincjonalnego kolesia zyjącego ze stręczycielstwa? Daj spokoj, sam sobie dales odpowiedz.Najwazniejsze, osoby postronne nie ucierpiały,adwóch śmieci mniej oraz w przypadku tego kolesia państwo nie bedzie ponosić wydatkow przez dlugie lata

 2. VV

  zastanawia mnie jakim cudem zuchowie z antyterrorki nie slyszeli strzalow w mieszkaniu. przeciez co najmniej kilkunastu tych harcerzy musialo stac w pogotowiu pod drzwiami. zamast zdecydowanie dzialac, woleli czekac na gotowe. a po pierwszej w nocy odtrabili sukces ladunkami wybuchowymi. brawo POlicja!

 3. stach

  Co policja robiła od godziny 20 kiedy się zastrzelili do 1 w nocy kiedy weszli do mieszkania.Ale wpadka policji,ale to nie pierwsza.

  • sebaku

   wiesz szturm na uzbrojonego czlowieka zabarykadowanego w mieszkaniu, w którym tylko jeden Bóg wie co ma ten psychol w arsenale jest bardzo ryzykowne. Prawdziwe zycie to nie gra, gdzie mozesz w każdym momencie wcisnać F7 i zloadowac ostatni save… Anty terrorysci nie sa niesmiertelni, a czas grał na kożyść policji wiec nie interweniowali az byli pewni przypuszczen. Policja opiera sie na procedurach, które opracowywane sa przez ludzi którzy maja doświadczenie z tego typu sprawami.

 4. Kacper

  Brawo policja! Po 12 godzinach pracy kilkudziesięciu fachowców mężczyzna podejrzewany o morderstwo uciekł bezpowrotnie, a głupiutka nastolatka straciła życie. Dobra robota panowie, tylko dlaczego za moje pieniądze?

 5. Cola

  Wstyd i kompromitacja. A ściąganie antyterrorystów z Warszawy to już wogóle porażka!
  Szkoda tylko, że czołgów nie było.

 6. mamnick

  BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

 7. Ambroży

  Prawdopodobnie to było superpartactwo służb antyterrorystycznych i POlicji ??.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.