Tragiczny finał libacji alkoholowej

Fot. Archiwum

HARTA. Wczoraj wieczorem, podczas wspólnego spożywania alkoholu doszło do awantury pomiędzy pijącymi mężczyznami. W jej wyniku jeden z nich został kilkukrotnie uderzony ciężkim narzędziem w głowę. Wezwany na miejsce zespół karetki pogotowia stwierdził zgon mężczyzny.

Wczoraj, przed godz. 19, policjanci zostali wezwania do jednego z domów w Harcie. Na miejscu zastali leżącego w kuchni z obrażeniami głowy mężczyznę. Wezwany na miejsce lekarz pogotowia ratunkowego stwierdził jego zgon. W domu przebywało również dwóch innych mężczyzn.

Jak wstępnie ustalili policjanci, mężczyźni wspólnie spożywali alkohol. Podczas libacji doszło pomiędzy nimi do awantury w wyniku, której jeden z nich został uderzony w głowę. Na miejscu pod nadzorem dwóch prokuratorów, z udziałem lekarza biegłego z zakresu medycyny sądowej, wykonano niezbędne czynności. Decyzją prokuratorów ciało denata zabezpieczono do dalszych badań.

Dwaj mężczyźni przebywający w domu zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Obydwaj byli nietrzeźwi. Przyczyny, okoliczności i przebieg zajścia wyjaśni śledztwo prowadzone przez Prokuraturę Rejonową w Rzeszowie.

tc/KMP

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.