BMW spadło z wiaduktu. Nie żyje kierowca i jeden z pasażerów

Fot. Archiwum

TERLICZKA (POW. RZESZOWSKI). Kierujący samochodem osobowym BMW, jadąc nowo budowanym odcinkiem autostrady A4 spadł z wiaduktu. Kierowca i pasażer BMW zginęli. Drugi pasażer z obrażeniami przebywa w szpitalu.

Dzisiaj, około godz. 1 w nocy, policjanci interweniowali na miejscu zdarzenia drogowego w Terliczce. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki BMW, 20-letni mieszkaniec Rudnej Małej,  jadąc nowo budowanym odcinkiem autostrady A4 z kierunku Rudnej Małej w miejscowości Terliczka na wysokości kościoła spadł z wiaduktu z wysokości około 5 metrów.

Oprócz kierowcy samochodem podróżowały dwie inne osoby: 24-letni i 22-letni mieszkańcy Rudnej Małej. W wyniku zdarzenia jadący w samochodzie 24-latek poniósł śmierć na miejscu. Drugi pasażer oraz kierujący samochodem karetką pogotowia zostali przewiezieni do szpitala w Rzeszowie. Tam w wyniku odniesionych obrażeń zmarł kierowca BMW. Drugi pasażer pozostaje w szpitalu na leczeniu.

Pracująca na miejscu ekipa wypadkowa z wydziału ruchu drogowego, zabezpieczyła ślady, które będą pomocne w dokładnym ustaleniu przebiegu i okoliczności zdarzenia.

pad/KMP

do “BMW spadło z wiaduktu. Nie żyje kierowca i jeden z pasażerów”

  1. Speedy

    Przy nich Jackass to pikuś!!!!! Współczuję rodzicom……że mieli takich nieodpowiedzialnych synów!

  2. lll

    Wyleczyli się sami z głupoty.Wyraźnie chyba znak zakazu wjazdu był przy wjeździe.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.