Trwa konkurs „Rolniku spisz się sam!”. Codziennie do wygrania bony o wartości 200 zł każdy

Redakcja Super Nowości we współpracy z Urzędem Statycznym w Rzeszowie przygotowała wyjątkowy konkurs dla rolników. Mogą w nim wziąć udział wszyscy właściciele gospodarstw rolnych w naszym województwie. Wystarczy, że przez Internet spiszą się w Powszechnym Spisie Rolnym, a następnie zarejestrują na naszej stronie. Ci, którzy zrobią to najszybciej mają szansę na nagrody w postaci bonów zakupowych! Rejestrację rozpoczynamy w najbliższy poniedziałek!

Drodzy Czytelnicy, zgodne z otrzymanymi od Was sugestiami postanowiliśmy nieco zmienić zasady konkursu. Wielu rolników obawiało się że gmina, w której mieszka nie znajdzie się wśród 21, gdzie odnotujemy najwięcej samospisanych gospodarstw, a tym samym nie będzie mogło wziąć udziału w losowaniu nagród. Aby wyrównać szansę, zrezygnowaliśmy więc z rankingu.

Teraz wszystko zależy już tylko od Was!

Co zrobić, by wziąć udział w konkursie? Tutaj nic się nie zmieniło. Należy spisać się w Powszechnym Spisie Rolnym na stronie: spisrolny.gov.pl, a następnie wejść na naszą stronę: supernowosci24.pl i znaleźć zakładkę „Rolniku Spisz się Sam!”, a w niej formularz konkursowy, który trzeba wypełnić. Rejestracja zgłoszeń odbywa się od poniedziałku do piątku, w godz. od 6 do 24. Sześć osób w danym dniu, które zarejestrują się jako pierwsze, w nagrodę otrzymają bony towarowe o wartości 200 zł każdy. Zgłoszenie i wypełnienie formularza konkursowego przez daną osobę może się odbyć tylko raz (ponowne zgłoszenia będą automatycznie usuwane przez system weryfikacyjny).

Już w poniedziałek zaczynamy i czekamy na pierwszych zwycięzców, a od najbliższego wtorku, będziemy publikować numery gospodarstw, których właściciele wygrali. Każdy może wygrać wyłącznie raz.

Konkurs trwa od 7 września do 2 października. Rejestrację zaczynamy w najbliższy poniedziałek, a pierwsze wyniki podamy już we wtorek (8 września). O wygranej zwycięzcy zostaną poinformowani mailem (na wskazany przez nich adres poczty elektronicznej) lub sms-em (na podany numer telefonu). Dostarczenie nagród nastąpi w ciągu 14 dni od każdego ogłoszenia wyników.

Uwaga!!! Jeżeli spisałeś się np. w środę, możesz nam to zgłosić w dowolnie wybranym dniu, ale tylko raz.

Czekamy na Państwa zgłoszenia! Liczymy, że nasi Rolnicy „spiszą się” na medal!

 

3 KROKI DO NAGRODY

1. Wejdź na stronę: spisrolny.gov.pl i dokonaj samospisu

2. Wypełnij formularz na stronie: supernowosci24.pl

3. Sprawdź w naszej gazecie, czy jesteś jednym z 6 zwycięzców


1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Kali Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kali
Gość
Kali

Spiesz się, bys był szybko zinwigilowany :-)