Trwa remont ulicy Brandwickiej

Uwaga Kierowcy!
STALOWA WOLA. Do połowy sierpnia połączenie Rozwadowa z obwodnicą będzie nieprzejezdne

Ograniczenia w ruch już są, bo robotnicy firmy Skanska rozpoczęli prace przy przebudowie ul. Brandwickiej. Remontowany jest odcinek łączący Trasę Podskarpową z ul. Sandomierską. Od 9 kwietnia część ul. Brandwickiej zostanie całkowicie zamknięta dla ruchu.
Jezdnia zostanie poszerzona do 7 m i otrzyma nową nawierzchnię. Wzdłuż ul. Brandwickiej będą nowe chodniki i ścieżki rowerowe, a także zmodernizowane zostanie oświetlenie. Remont tego ruchliwego łącznika Rozwadowa z obwodnicą będzie kosztował prawie 3 mln zł i potrwa do połowy sierpnia tego roku. Droga ma zostać otwarta tuż przed długim letnim weekendem.

– Obecnie wprowadziliśmy zmiany organizacji ruchu na ulicy Brandwickiej tak, by zapewnić bezpieczeństwo użytkownikom drogi i pracującym ludziom – mówi Mariusz Piotrowski z firmy Skanska, kierownik budowy. – Od poniedziałku, 4 kwietnia, do końca maja będzie całkowicie zamknięty dla ruchu odcinek od Trasy Podskarpowej do ulicy Topolowej. Z początkiem czerwca ta część drogi zostanie otwarta, a przeniesiemy się na drugą część Brandwickiej, od Topolowej do Sandomierskiej. Całą drogę oddamy do użytku w piątek, 12 sierpnia.

kr

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments