Wyłowiono ciało 28-latka

Fot. Wojciech Piątkowski

RZESZÓW. Od wczoraj trwały poszukiwania zaginionego 28-letniego mężczyzny, który wraz z grupą znajomych odpoczywał nad zbiornikiem wodnym w Lipiu. Dziś jego ciało zostało znalezione pod wodą.

Około godz. 14, z kolegami poszedł popływać. W pewnym momencie stracili go z oczu. Nikt z nich nie widział również aby wychodził na brzeg, gdzie pozostało jego ubranie. Próbowali odszukać zaginionego na własna rękę, a gdy to nie dało rezultatu wieczorem zawiadomili Policję.

Na miejsce niezwłocznie udali się policjanci, którzy skontrolowali teren przylegający do zbiornika wodnego. W poszukiwaniach uczestniczył przewodnik z psem tropiącym. Wezwani na miejsce strażacy, z wykorzystaniem łodzi sprawdzili cały akwen zalewiska. Z uwagi na pogarszające się warunki atmosferyczne oraz zapadające ciemności poszukiwania zostały przerwany.

Dzisiaj rano wznowiono je. Na miejscu pracowali płetwonurkowie i strażacy z Przemyśla, którzy za pomocą sonaru badali dno.  Około godz. 16, wyłowiono ciało mężczyzny. 28-latek to trzynasta ofiara tegorocznego wypoczynku nad wodą na Podkarpaciu.

tc/KMP

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments