Odnaleźli 55-letniego pensjonariusza

Fot. Archiwum

RADYMNO. Po kilku godzinach poszukiwań Policja odnalazła 55-letniego pensjonariusza Domu Pomocy Społecznej w Sośnicy.

Dzisiaj około godz. 10 pracownik Domu Pomocy Społecznej w Sośnicy zawiadomił o zaginięciu pensjonariusza tej placówki. Jak wynikało ze zgłoszenia około godz. 6, mieszkający w tym ośrodku 55-letni mężczyzna opuścił placówkę i udał się w nieznanym kierunku. Zawiadomieni o zaginięciu policjanci z komisariatu w Radymnie rozpoczęli poszukiwania.

Funkcjonariusze sprawdzali sąsiednie miejscowości. W akcji użyto psa tropiącego Epana, który podjął ślad i doprowadził do rozwidlenia, w miejscowości Niziny w pow. przemyskim. To miejsce, które wskazał Epan, leży w pobliżu kładki na rzece San. W poszukiwania włączyli się policjanci z przemyskiej komendy a także przewodnik z psem tropiącym ze Straży Ochrony Kolei z Przemyśla.

Około godz. 17 policjanci otrzymali informację, że zaginiony może przebywać w okolicach kolejowego przejścia granicznego w Medyce. Tam też zauważyli zaginionego mężczyznę, funkcjonariusze Straży Granicznej, którzy przekazali go następnie policjantom. Potem pensjonariusz został przewieziony przez policjantów do Sośnicy i przekazany pod opiekę personelowi placówki.
tc/KPP

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments