Trwają poszukiwania mieszkańca Lubatowej

Fot. KMP

KROSNO. Przez kilkanaście godzin policjanci, strażacy i rodzina przeczesywali lasy w rejonie Lubatowej, poszukując zaginionego 31-letniego mieszkańca tej miejscowości. Mężczyzna wyszedł z domu wczoraj po południu, pozostawiając dokumenty i telefon. Od tego czasu jego los nie jest znany.

 Rysopis zaginionego:
- wzrost 183 cm, waga ok. 105 kg, włosy ciemne krótkie, nosił okulary,
- w chwili zaginięcia najprawdopodobniej ubrany był w ciemne spodnie dresowe, ciemny sweter z zamkiem błyskawicznym i jasnymi paskami na rękawach i buty robocze, zabrudzone farbą.
Mężczyzna wyszedł z domu pomiędzy godz. 13 a 20, w czasie nieobecności innych domowników. Nie zabrał ani swoich dokumentów, ani telefonu komórkowego. Po bezskutecznych poszukiwaniach, około godz. 22, zaniepokojona rodzina zawiadomiła o jego zaginięciu Policję.
Zarówno w nocy, jak i dzisiaj od rana, w poszukiwaniach 31-latka uczestniczyło kilkudziesięciu policjantów i strażaków ochotników. Pomimo przeszukania znacznego terenu w rejonie Lubatowej i Lubatówka, nie natrafiono na ślad zaginionego.
Do wszystkich, którzy mogą pomóc w odnalezieniu Piotra Borka, apelujemy o kontakt z Komisariatem Policji w Rymanowie, tel. 13 43 29 375, Komendą Miejską Policji w Krośnie, tel. 13 43 29 900, e-mail: krosno@podkarpacka.policja.gov.pl lub najbliższą jednostką Policji, tel. 997.
tc/KMP

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.