Trzech mistrzów na inaugurację

SPEEDWAY EKSTRALIGA. Jeszcze przed niedzielnym meczem do kadry rzeszowskiego beniaminka dołączy nowy zawodnik.

Meczem z Caelum Stalą Gorzów, żużlowcy PGE Marmy Rzeszów zainaugurują ligowy sezon. W niedzielne popołudnie na torze przy ul. Hetmańskiej zaprezentuje się aż trzech zawodników, którzy w swoim dorobku mają tytuł indywidualnego mistrza świata: Jason Crump (PGE Marma) oraz Tomasz Gollob i Nicki Pedersen (obaj Caelum Stal Gorzów).

W ekipie Dariusza Śledzia w niedzielnym meczu na pewno zabraknie Lee Richardsona. To efekt kary nałożonej na Anglika po ostatnim meczu z Lokomotivem Daugavpils i bijatyce z Pawłem Miesiącem. Pierwotnie miał go zastąpić Amerykanin Ryan Fisher.

– Sprawa Fishera nieco się skomplikowała, bowiem nie jest o za bardzo zainteresowany jazdą w naszym klubie. Gdyby było inaczej, to pojawiłby się na treningach i sparingu. W tej sytuacji zmuszeni byliśmy poszukać nowego zawodnika, który wystąpi w niedzielnym meczu. Nie chcę ujawniać jego nazwiska, bowiem chcemy zrobić kibicom niespodziankę – mówi prezes Speedway Stali Rzeszów, Marta Półtorak. Jednym z kandydatów do zasilenia rzeszowskiego beniaminka jest Słoweniec Matej Ferjan.

mj

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments