„Trzeźwy poranek” na Podkarpaciu – 33 zatrzymanych kierowców

Fot. Archiwum

PODKARPACIE. 33 nietrzeźwych kierujących zatrzymali w poniedziałek rano podkarpaccy policjanci – to wynik wzmożonych kontroli w ramach działań „Trzeźwy poranek”.

Na głównych drogach Podkarpacia funkcjonariusze kontrolowali trzeźwość kierujących pojazdami. W sumie skontrolowanych zostało blisko 6,9 tys. kierowców.

Akcja „Trzeźwy Poranek” rozpoczęła się wczesnym rankiem. W czasie kilku godzin trwania działań funkcjonariusze skontrolowali 6879 kierowców. Ujawnili 33 kierujących, którzy pili wcześniej alkohol. U 19 z nich badanie wykazało ponad 0,5 promila. Te osoby poniosą odpowiedzialność za popełnienie przestępstwa, pozostali odpowiedzą za wykroczenie.

Policjanci zatrzymali prawo jazdy 31 kierującym.

tc/KWP

do “„Trzeźwy poranek” na Podkarpaciu – 33 zatrzymanych kierowców”

 1. emeryt

  Ujawnili 33 nietrzwych kierowcow.
  Zatrzymali Prawo Jazdy 31 kierujacym.
  IMMUNITET mialo 2 kierujacych. Nic nie jest napisane czy mieli Prawo Jazdy !!

 2. swiatowiec

  ale sukces naszej policji offf na 7 tys przebadanych „az” 33 pod wplywem z czego 19 powyzej 0,5 a 14 tylko wykroczenie. O kazdej porze dnia w kazdym innym panstwie taka ilosc alkoholu ma co 2 kierowca a wekandami i wieczorami kazdy czy to kobieta czy mezczyzna tylko policje wogole to nie obchodzi o ile kierowca nie zawini

 3. Ambroży

  To bardzo groźne jeśli pija z rozpaczy przy takim rządzie ,a co będzie jak wejdzie za tydzień Ustawa o możliwości użycia broni przez obce nam zagraniczne służby?. Budu strelać?, nawet bez wyroku Tuleyi.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.