Trzy złota Diamentu

Iwona Nieroda w przerwie pojedynku wraz z trenerem Jerzym Pilarzem i Kamilem Grodzkim.

KICKBOXING. W bardzo dobrych humorach majowy weekend rozpoczęli zawodnicy Diamentu Pstrągowa, którzy z powodzeniem rywalizowali w Międzynarodowym Pucharze Polski. Na czterech zawodników naszego klubu, aż trzech zdobyło złoty medal.
Wśród seniorów na pierwszym stopniu podium stanęła Iwona Nieroda startująca w full contact (-56kg), którą docenili też sędziowie, uznając za najlepszą zawodniczkę startującej w tej formule.

Na najwyższym stopniu podium stanęła też Karolina Dziedzic, która wygrała rywalizację w low kick juniorów (-70kg). Również jako junior walczył Kamil Grodzki. W swojej kategorii wagowej do -51kg nie miał sobie równych. Ostatni medal dla Diamentu wywalczył Krzysztof Możdżeń, który startował w kat. seniorów full contact (-67kg) i zajął trzecie miejsce.