Trzymamy kciuki za Patrycję Marach

Jeszcze parę dni temu Patrycja z nadzieją czekała na operację. Teraz z powodu złej kondycji ogólnej 21-latki termin zabiegu usunięcia guza trzeba będzie przełożyć . Fot. Monika Kamińska

PRZEMYŚL. Patrycja jest w szpitalu, trzeba przesunąć termin operacji w Lublinie.

Jeszcze w poniedziałek (23 lipca) wszystko było dobrze i Patrycja Marach (21 l.) z uśmiechem dziękowała naszym Czytelnikom, którzy po apelu na naszych łamach zgłaszali się ze wsparciem na sfinansowanie dla chorej na sinicę dziewczyny transportu karetką do szpitala klinicznego w Lublinie. Niestety, teraz Patrycja jest w przemyskim szpitalu. Dostała drgawek na nieznanym tle i na razie nie ma mowy o operacji w Lublinie w wyznaczonym terminie.

– To fatum jakieś, czy pech – zastanawia się ze łzami w oczach mama Patrycji, Barbara Marach. – Tyle serca nam okazano, tylu ludzi dobrze życzy Patrycji – mówi kobieta. – Już wszystko było umówione, dopięte na ostatni guzik, a tu nagle córka poczuła się źle, dostała drgawek – opowiada matka Patrycji.

Dziewczyna trafiła do przemyskiego szpitala, początkowo sprawa wyglądała groźnie, na szczęście teraz jej stan się poprawił. Jednak nie na tyle, by mogła dziś pojechać na wyznaczoną operację w Lublinie. Trzeba będzie poprosić o przesunięcie terminu zabiegu usunięcia guza kręgosłupa u 21-letniej przemyślanki. Mamy zapewnienie od sponsorującej przejazd karetką rzeszowskiej Pracowni Projektowo – Plastycznej Bogumiła Kołcza, że podtrzymuje swą propozycję sfinansowania transportu.  Pozostaje nam zatem czekać na powrót Patrycji do formy i wyznaczenie nowego terminu operacji w Lublinie.

Patrycjo! Trzymaj się i szybko wracaj do domu. Wielu ludziom leży na sercu Twój los, nie jesteś sama!

Monika Kamińska

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
realista
realista
8 lat temu

Właśnie ją dokańczają. Teraz swoim za grosze przekażą na własność. U nich to się nazywa komercjalizacja. Po niej już idą szkoły, a potem , potem to już wiele nie zostało. Muszą zaspokoić kolesiów do końca. Za komuny nie dopuszczono ich do żłobu, to skazili Solidarność i teraz dorwali się do żłobu. Rozkradli Polskę. No może Niemcy i Rosja im jeszcze troszkę pomoga. ZDRAJCY. Targowica.

asdf
asdf
8 lat temu

Dlaczego ten bandycki rząd nie leczy ludzi w Polsce tylko trzeba żebrać na przejazd karetki jeszcze chwila i ci PO…..cy wykończą służbę zdrowia.