Trzymamy kciuki za Patrycję Marach

Jeszcze parę dni temu Patrycja z nadzieją czekała na operację. Teraz z powodu złej kondycji ogólnej 21-latki termin zabiegu usunięcia guza trzeba będzie przełożyć . Fot. Monika Kamińska

PRZEMYŚL. Patrycja jest w szpitalu, trzeba przesunąć termin operacji w Lublinie.

Jeszcze w poniedziałek (23 lipca) wszystko było dobrze i Patrycja Marach (21 l.) z uśmiechem dziękowała naszym Czytelnikom, którzy po apelu na naszych łamach zgłaszali się ze wsparciem na sfinansowanie dla chorej na sinicę dziewczyny transportu karetką do szpitala klinicznego w Lublinie. Niestety, teraz Patrycja jest w przemyskim szpitalu. Dostała drgawek na nieznanym tle i na razie nie ma mowy o operacji w Lublinie w wyznaczonym terminie.

- To fatum jakieś, czy pech – zastanawia się ze łzami w oczach mama Patrycji, Barbara Marach. – Tyle serca nam okazano, tylu ludzi dobrze życzy Patrycji – mówi kobieta. – Już wszystko było umówione, dopięte na ostatni guzik, a tu nagle córka poczuła się źle, dostała drgawek – opowiada matka Patrycji.

Dziewczyna trafiła do przemyskiego szpitala, początkowo sprawa wyglądała groźnie, na szczęście teraz jej stan się poprawił. Jednak nie na tyle, by mogła dziś pojechać na wyznaczoną operację w Lublinie. Trzeba będzie poprosić o przesunięcie terminu zabiegu usunięcia guza kręgosłupa u 21-letniej przemyślanki. Mamy zapewnienie od sponsorującej przejazd karetką rzeszowskiej Pracowni Projektowo – Plastycznej Bogumiła Kołcza, że podtrzymuje swą propozycję sfinansowania transportu.  Pozostaje nam zatem czekać na powrót Patrycji do formy i wyznaczenie nowego terminu operacji w Lublinie.

Patrycjo! Trzymaj się i szybko wracaj do domu. Wielu ludziom leży na sercu Twój los, nie jesteś sama!

Monika Kamińska

do “Trzymamy kciuki za Patrycję Marach”

  1. realista

    Właśnie ją dokańczają. Teraz swoim za grosze przekażą na własność. U nich to się nazywa komercjalizacja. Po niej już idą szkoły, a potem , potem to już wiele nie zostało. Muszą zaspokoić kolesiów do końca. Za komuny nie dopuszczono ich do żłobu, to skazili Solidarność i teraz dorwali się do żłobu. Rozkradli Polskę. No może Niemcy i Rosja im jeszcze troszkę pomoga. ZDRAJCY. Targowica.

  2. asdf

    Dlaczego ten bandycki rząd nie leczy ludzi w Polsce tylko trzeba żebrać na przejazd karetki jeszcze chwila i ci PO…..cy wykończą służbę zdrowia.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.