Tunelowy bubel

Fot. Wojciech Preisner

RZESZÓW. O tym, ze przejście podziemne pod aleją Powstańców Warszawy, które zostało oddane do użytku 29. grudnia jest w opłakanym stanie pisaliśmy już wcześniej.

O to, kto odpowiada za remont zapytaliśmy w ratuszu. Rzecznik Prezydenta Maciej Chłodnicki zapewnia, że tunel zostanie naprawiony, jak tylko pogoda na to pozwoli. – Wykonawca (Inżynieria – przyp. red.) odpowiada  za remont na zasadzie gwarancji – mówi.

Chłodnicki zaprzecza również, jakoby inwestycja została oddana w szybszym terminie. – Wszystko poszło zgodnie z terminami – dodaje z ironicznym śmiechem.
en

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Czytelnik
Czytelnik
9 lat temu

300 procent normy wyrobili? Biskup był? no to o co chodzi? Jak w PRL z tą różnicą że Biskup był /;o)

garda
garda
9 lat temu

Stadion Narodowy w Warszawie oddano z wielkim hukiem i pompą ale był nieposprzątany i było pełno brudów i niedociągnięć.Ale ważny był termin oddania,chwała dla pracujących i rządu ,premie nagrody,wzrost poparcia itd itp.
W Rzeszowie podobnie zasługi spadają na prezydenta i jego ekipę a baty i cięgi na wykonawcę.I jeszcze jedno”Co nagle to po diable”

ROMAN
ROMAN
9 lat temu

no to jak to jest- wszystko zgodnie z planem- wg. sztuki budowlanej- wykonawca odpowiada za remont- gwarancyjny- a kto w takim razie odpowiada za ten tunelowy- bublowy gniot- no jak zwykle u nas od dawien dawna – nikt nie ma winnego śmiech na sali.- chyba krasnoludki i sirotka marysia co ?