Turniej karate o Puchar Radzyńskiego Niedźwiedzia

Fot. Materiały prasowe
Fot. Materiały prasowe

RADZYŃ PODLASKI. W sobotę 16.11.2013r. w Radzyniu Podlaskim trzyosobowa reprezentacja Leżajskiego Klubu Kyokushin Karate zdobyła dwa złote i jeden srebrny medal na IV Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin „O Puchar Radzyńskiego Niedźwiedzia”.

I miejsca w kategorii senior wywalczyli senpai Robert Szczuc i Krzysztof Zając, a II miejsce zdobył senpai Radosław Fleszar. W turnieju zorganizowanym przez sensei Marka Woroszyło wzięło udział 162 zawodników z 15 klubów z Polski oraz z ukraińskiej Rawy Ruskiej. Sędzią główny zawodów był shihan Jacek Czerniec z Lublina.

17 listopada 2013 r. 9 osobowa ekipa najmłodszych zawodników Leżajskiego Klubu Kyokushin Karate uczestniczyła w Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Miasta ANNOPOL. Wrócili z tarczą zdobywając w kumite i kata 8 złotych, 6 srebrnych i 2 brązowe medale. Złoto zdobyli: 2 x Paula Majder, 2 x Beniamin Szczuka, Kacper Potaczała, Jakub Bogdanowicz, Mateusz Ner i Dominik Ner. Srebrne medale zdobyli: 2 x Anna Szczuka, Oskar Majder, Mateusz Ner, Dominik Ner i Łukasz Kak, natomiast brązowe wywalczyli Jakub Bogdanowicz i Kacper Potaczała.

W turnieju startowało ponad 100 zawodników z 12 ośrodków IKO z Polska i Ukraina. Organizatorem zawodów był Lubelski Klub Kyokushin Karate.

kp

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments