Tusk wylądował w szpitalu

Donald Tusk ma kłopoty z oddychaniem.

KRAJ. Z objawami ostrej infekcji górnych dróg oddechowych szef rządu trafił w czwartek do szpitala.

Tego dnia Tusk miał wziąć udział w sejmowej debacie nad wnioskiem PiS o odwołanie Bartosza Arłukowicza z funkcji ministra zdrowia. W związku z trwająca już od kilku tygodni infekcją, w środę zapadła jednak decyzja o przebadaniu premiera, w czasie którego lekarze stwierdzili konieczność pozostawienia go w szpitalu.

Bardzo możliwe, że w piątek Tusk zechce jednak uczestniczyć w głosowaniach w Sejmie m.in nad projektami ustaw ws. związków partnerskich, a także nad zmianami w składach osobowych komisji sejmowych. Decyzja co do obecności premiera jest jednak w rękach lekarzy.

TVN 24, ksz

6
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
WacławborjanBogusławizaAmbroży Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Wacław
Gość
Wacław

i niech tak pozostanie

Ambroży
Gość
Ambroży

„KE potwierdziła, że przerwała wypłaty funduszy UE na projekty drogowe zarządzane przez GDDKiA w ramach programów Infrastruktura i Środowisko oraz Rozwój Polski Wschodniej. Polska straci 3,5 miliarda złotych.

Chodzi o rozbudowę drogi ekspresowej na odcinku Jeżewo-Białystok, przystosowanie do parametrów drogi ekspresowej drogi krajowej nr 8 na odcinku Piotrków Trybunalski-Rawa Mazowiecka oraz o budowę autostrady A4 Radymno-Korczowa.” – a o tym cichutko ???

borjan
Gość
borjan

a przecież z grypą czy inną infekcją nie przyjmują do szpitala ,bo w ten sposób można zarazić innych pacjentów …

Bogusław
Gość
Bogusław

To czym on lecial ze wyladowal?

iza
Gość
iza

Na ustawy partnerskie – to nawet się doczołga.
Jak Tusk chce dostać stanowisko w Unii to nie ma lekko – trzeba uchwalać te destrukcje, co neomarksiści z Frankfurtu wymyśli. Trzeba się spieszyć z ustawami parterskimi, bo Zachód ma już to za sobą. Teraz kombinują dalej – pozwolenie prawne na seks z osobami od12 roku życia. A co – za wcześnie? Przecież to będą osoby (12 – letnie dzieci!) od przedszkola poddawane edukacji seksualnej, potrafiący się masturbować i wyzwalać pożądanie. A że rozbiją psychikę dziecka? O to chodzi.

Ambroży
Gość
Ambroży

Symulant ?- po co jechał w Dolomity , jeśli od dwóch miesięcy niby miał być chory?. Powinien od lekarzy dostać 3x dziennie laksigen i w poniedziałek rano do pracy!!