Tusk wylądował w szpitalu

Donald Tusk ma kłopoty z oddychaniem.

KRAJ. Z objawami ostrej infekcji górnych dróg oddechowych szef rządu trafił w czwartek do szpitala.

Tego dnia Tusk miał wziąć udział w sejmowej debacie nad wnioskiem PiS o odwołanie Bartosza Arłukowicza z funkcji ministra zdrowia. W związku z trwająca już od kilku tygodni infekcją, w środę zapadła jednak decyzja o przebadaniu premiera, w czasie którego lekarze stwierdzili konieczność pozostawienia go w szpitalu.

Bardzo możliwe, że w piątek Tusk zechce jednak uczestniczyć w głosowaniach w Sejmie m.in nad projektami ustaw ws. związków partnerskich, a także nad zmianami w składach osobowych komisji sejmowych. Decyzja co do obecności premiera jest jednak w rękach lekarzy.

TVN 24, ksz

do “Tusk wylądował w szpitalu”

 1. Wacław

  i niech tak pozostanie

 2. Ambroży

  „KE potwierdziła, że przerwała wypłaty funduszy UE na projekty drogowe zarządzane przez GDDKiA w ramach programów Infrastruktura i Środowisko oraz Rozwój Polski Wschodniej. Polska straci 3,5 miliarda złotych.

  Chodzi o rozbudowę drogi ekspresowej na odcinku Jeżewo-Białystok, przystosowanie do parametrów drogi ekspresowej drogi krajowej nr 8 na odcinku Piotrków Trybunalski-Rawa Mazowiecka oraz o budowę autostrady A4 Radymno-Korczowa.” – a o tym cichutko ???

 3. borjan

  a przecież z grypą czy inną infekcją nie przyjmują do szpitala ,bo w ten sposób można zarazić innych pacjentów …

 4. Bogusław

  To czym on lecial ze wyladowal?

 5. iza

  Na ustawy partnerskie – to nawet się doczołga.
  Jak Tusk chce dostać stanowisko w Unii to nie ma lekko – trzeba uchwalać te destrukcje, co neomarksiści z Frankfurtu wymyśli. Trzeba się spieszyć z ustawami parterskimi, bo Zachód ma już to za sobą. Teraz kombinują dalej – pozwolenie prawne na seks z osobami od12 roku życia. A co – za wcześnie? Przecież to będą osoby (12 – letnie dzieci!) od przedszkola poddawane edukacji seksualnej, potrafiący się masturbować i wyzwalać pożądanie. A że rozbiją psychikę dziecka? O to chodzi.

 6. Ambroży

  Symulant ?- po co jechał w Dolomity , jeśli od dwóch miesięcy niby miał być chory?. Powinien od lekarzy dostać 3x dziennie laksigen i w poniedziałek rano do pracy!!

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.