Tysiące ludzi na castingu

RZESZÓW. Chcą się wybić i przeżyć przygodę w nowym muzycznym show w Polsacie

W niedzielę przed wejściem do hotelu Ambasadorski (dawny Ambasador) kłębią się młodzi ludzie. Jedni nucą, inni grają, grupy kiwają się do rytmu. Są i tacy, którzy twardo okupują miejsce w czymś, co kiedyś było kolejką. Wszyscy chcą dostać się do środka i przejść casting do „Must be the music. Tylko muzyka”.

– Taki program to najlepsza szansa na to, aby się wybić, nagrać profesjonalną płytę i kiedyś robić to, co się lubi – mówią uczniowie z Michalickiego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Miejscu Piastowym, którzy zaprezentowali rapową autorską kompozycję.

Dziewczyny z zespołu Absurd z Uherzec Mineralnych, aby zarejestrować się na przesłuchanie, przed hotelem Ambasadorski były już o godz. 7 (rejestracja ruszyła dopiero od godz. 9). O godz. 13 jeszcze czekały na swoją kolej. – Chciałyśmy zobaczyć jak to wygląda i przeżyć przygodę – mówi 16-letnia gitarzystka Paulina.

Program rusza w marcu, a castingi odbywają się w kilku miastach w Polsce. – W Rzeszowie do południa przeważały dziewczyny i nie wiemy dlaczego, ale prawie wszystkie śpiewały piosnki z repertuaru Anny Jantar. Średnia wieku to 10 – 21 lat Było kilka fajnych wykonań – ocenia Katarzyna Kalicińska z jury przesłuchującego wokalistów do „Must be the music. Tylko muzyka”.

Nowy polsatowski show poprowadzi Maciek Rock, znany widzom m.in. z Idola. W jury zasiądzie m.in. muzyk Adam Sztaba. Więcej na www.facebook.com/tylkomuzyka

bes

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments