Uchodźcy terroryzują personel szpitali

A imigranci wciąż idą... Kolejny milion okupuje Bałkany, czekając na przerzut w głąb Europy. Fot. Archiwum
A imigranci wciąż idą… Kolejny milion okupuje Bałkany, czekając na przerzut w głąb Europy. Fot. Archiwum

PODKARPACIE. Eksperci ostrzegają, że wkrótce przez nasz region przetoczy się fala uchodźców. Czy czeka nas to, co dzieje się w Niemczech?

„Imigranci zaatakowali personel nożami, w konsekwencji ataków jeden z lekarzy musiał zostać poddany operacji, a dwie pielęgniarki trafiły na oddział intensywnej terapii. Nikt nie został ukarany. Co spotkałoby Niemca, gdyby ugodził lekarza i pielęgniarki nożem? Albo gdyby wylał swój zarażony syfilisem mocz na twarz pielęgniarki, narażając ją tym samym na infekcję? Trafiłby do więzienia. W przypadku tamtych ludzi jednak nic, póki co, nie zrobiono”. – To fragment dramatycznego listu czeskiej lekarki, pracującej w jednym z monachijskich szpitali.

List opublikowano w jednej z niezależnych czeskich stacji telewizyjnych, a zamieszczono na portalu fronda.pl. Jest pełen innych, niemniej drastycznych opisów.

Od gruźlicy po syfilis
„Wielu muzułmanów odmawia leczenia przez kobiecy personel, a my, jako kobiety, odmawiamy udawania się do tych zwierząt, zwłaszcza z Afryki. Relacje pomiędzy personelem a imigrantami stają się coraz gorsze” – pisze. I dodaje. „Wielu imigrantów ma AIDS, syfilis, gruźlicę otwartą i inne egzotyczne choroby, których w Europie nie potrafimy leczyć. Gdy w aptece otrzymują receptę i dowiadują się, że muszą zapłacić gotówką, wywołuje to u nich niewyobrażalne oburzenie, zwłaszcza jeśli chodzi o leki dla dzieci. Imigranci porzucają wtedy swoje dzieci i powierzają je personelowi apteki, mówiąc: W takim razie sami je wyleczcie! Policja ochrania już więc nie tylko kliniki i szpitale, ale również duże apteki”.

Gdzie są ci, co zapraszali i witali?
W końcówce listu lekarka pyta: „Gdzie są ci wszyscy, którzy przed kamerami telewizyjnymi witali imigrantów na dworcach kolejowych z transparentami? Siedzą pewnie wygodnie we własnych domach, zadowoleni ze swoich organizacji non-profit, czekając na kolejne pociągi i kolejny zastrzyk gotówki w zamian za witanie przybyszów na stacjach. Osobiście zebrałabym tych wszystkich witających i zaprowadziła ich do naszego szpitalnego oddziału nagłych przypadków, gdzie pracowaliby jako asystenci. Następnie zaprowadziłabym ich do budynku zamieszkałego przez imigrantów, gdzie mogliby zarówno opiekować się nimi, jak i ochraniać samych siebie – bez pomocy uzbrojonej policji, bez policyjnych psów – które dziś znajdują się w każdym szpitalu w Bawarii. Owszem, teraz granice zostały zamknięte, ale milion imigrantów już tu jest i z pewnością nie będziemy w stanie się ich pozbyć”. Tym bardziej, że „większość z tych ludzi nie nadaje się do jakiejkolwiek pracy. Mało kto posiada jakiekolwiek wykształcenie. Co więcej, kobiety zazwyczaj w ogóle nie pracują. Szacuję, że co dziesiąta jest w ciąży. Setki i tysiące z nich przywiozły ze sobą dzieci poniżej szóstego roku życia, spośród których wiele jest wycieńczonych i zaniedbanych”.

Władze Niemiec oficjalnie nie komentują tych rewelacji. Na temat ewentualnych problemów z imigrantami nie chcą się wypowiadać także urzędnicy z regionu.

Anna Moraniec

19
Dodaj komentarz

avatar
17 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
14 Comment authors
ROMANkchmaciekMoże raz pomyślmy przed pojawieniem sie problemuKrecia Pataczkówna Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
ROMAN
Gość
ROMAN

Przypomnę ta inwazja to powtórka – już szli z Azji w 1241 – król Bela IV – ich nie zatrzymał :wycieli w pień i zniszczyli 1/2 Węgier U nas też buszowali – dopiero jak odstąpili Węgry się przygotowały i w 1261 – spuścili im łupnia- dlatego wiedzą co robią. Przypomnę granica z Ukrainą to :535 kilometrów czyli 535000 metrów: no to ilu ptrzeba pograniczników aby to obstawić – teren trudny do pilnowania : lasy /góry/ rzeki :drony -kamery – satelity- to se mogą śledzić i tyle : potrzebne : wały 4 metrowe – rowy z wodą – zasieki -płoty- normalne… Czytaj więcej »

maciek
Gość
maciek

gdzie jest teraz Kukiz , dlaczego nie zaczyna coś robić ? Schował się ?

Może raz pomyślmy przed pojawieniem sie problemu
Gość
Może raz pomyślmy przed pojawieniem sie problemu

Dlaczego u nas nikt nie stawia już płotu na granicy polsko ukraińskiej? Przecież od południa z 6 krai zamknęły granice. Muzłumanie nie mają wyjścia pójdą dokładie A4 do niemiec. A że niemiecka granica zamknięta ile przyjdzie tyle Polska będzie musiała przyjąć.

Dlaczego nikt nie buduje płotu?

Krecia Pataczkówna
Gość
Krecia Pataczkówna

Ludzie – myślcie!
Potraficie jeszcze?

Lokis
Gość
Lokis

Tylko parlamentarzyści z Ruchu Kukiz’15 mówią o tym, że powstrzymać tą islamską inwazję na Polskę może tylko postawienie muru na granicy. I trzeba to zrobić już, bo gdy się to zrobi, to kierujący tą inwazją (bo ta wędrówka ludów nie oczywiście odgórnie sterowana) skierują ich gdzie indziej, a patrząc na to że inne kraje są bardziej w tej materii konkretne niż Polska, to ta horda utknie na granicy turecko-greckiej. I dobrze, problem nie zniknie, ale lepiej walczyć z nim tam niż na swoim podwórku. Jesteś gotowy na pseudouchodźcę w swoim mieście, w swojej wsi, w swoim domu? Jeśli nie, to… Czytaj więcej »

konserwatysta
Gość
konserwatysta

A w tej chwili leci na polsacie program o biednej ukrainskiej rodzinie dzieci narobione od groma i biedaki musieli by opuscic polske ale juz pani Gosiewska obiecala ze zostana i trzeba zmienic prawo by ta dzicz mogla sie tu sprowadzac i osiedlac brac zasilki i zabierac nam robote pracujac za 6 na godzine . Nie ma gdzie uciec z tego syfiastego kraju .precz z ciapatymi czarnymi i banderowcami.

kargul
Gość
kargul

Od czego jest straż graniczna ? Nie wpuszczać!

tadzik
Gość
tadzik

Jeszcze panowie bogowie doktorowie ze łzami w oczach będą wspominać polskich , potulnych , zastraszonych pacjentów .

polak
Gość
polak

Jedyne co ich moze powstrzymac to CKM na granicach innej opcji nie ma. A wszystko znowu przez niemcy 1 wojna 2 a teraz 3 amen

lolek22
Gość
lolek22

Strasza nachodzcami i slusznie ale tylnymi drzwiami wciskaja nam banderowcow.Duda daje im 4 mld za co ta milosc do nich.Ministrem jest facet o nazwisku Marczuk ktory czytalem chce zrobic wszystko by zalegalizowac prace dla nich a wtedy dostana takze 500+ .Czy juz nikt nie pamieta Wolynia .Precz z ukraincami czrnymi i ciapatymi niech zyje Polska

Maciek
Gość
Maciek

Tragedia ,do czego jeszcze się posunął. U siebie tez za leki nie musieli płacić że aż tak ich to zdziwiło ?
Polacy też walczyli za swoja ojczyznę ale nikt nie uciekał poza granice. jak oni.

gogus
Gość
gogus

Blaszczak ruszaj d….e i zabezpieczaj granice jak przyjdzie co do czego to zrobisz swoja mine idioty i bedziesz zdziwiony.Niektorzy tylko dlatego na pis glosowali

gogus
Gość
gogus

Precz z ukraincami i nachodzcami brudnej i czarnej karnacji .Jestem rasista? nie jestem po prostu normalny.

generał Pozoga
Gość
generał Pozoga

jeb ,,ny kaczor, który zm
usił Pania premier do przyjmowania uchodźców !!!!! precz z banderowcami i kaczorem !!!

kch
Gość
kch

co ty stary bredzisz to PO zaprosiło uchodźców i co teraz PiS ma zrobić skoro już Kopacz z Tuskiem to zaklepali. Zastanów się a później pisz.

drako
Gość
drako

przypomnę „święte oburzenie” m.in. w fakcie po wypowiedzi Kaczyńskiego gdy wypowiedział się na temat chorób przywleczonych przez imigrantów – „Jarosław Kaczyński straszył bakteriami i chorobami, które mogą być rzekomo przenoszone przez arabskich imigrantów. – To niegodne! – skomentował Marek Sawicki z PSL”. Naiwna opozycja i poddańcze media miały używania parę dni i co się okazało?? kto miał rację??

boję się o rodzinę
Gość
boję się o rodzinę

Kto wreszcie stanie w obronie polaków przed dziką hołotą robiącą najazd na europę. Ludzie boją się gwałtów, kradzieży, pobić i innych zbrodni jakie będą mieć miejsce kiedy dzicy wejdą. Czy władza ma gotowy plan na wypadek najazdu obcych kulturowo na polskę.

hijena
Gość
hijena

Pani SZYDŁO JA NIE CHCE TAKIEJ POLSKI !!Nie organizacja jakiegoś religijnego spędu w Krakowie,ale budowa zasieków z podwójnego drutu kolczastego na wszystkich polskich granicach.MAM PRAWO SIĘ BAĆ ! !NIE CHCĘ ŻEBY ZAWSZONY ZBIR ZGWAŁCIŁ MI CORKĘ,ALBO SKRÓCIŁ O GŁOWĘ MOJĄ ŻONE

ROMAN
Gość
ROMAN

A jeszcze jedno pytanie: P.redaktor proszę sprawdzić czy Radni w ratuszu wytypowali już miejsce na terenie miasta na powstanie tkzw. ” dżungli” -no bo od kilku miesięcy koncetrują się czy Malawa do Rz-wa – czy Krasne – czy może Matysówka itp. A tu taki istotny będzie problem jak się zrobi ciepło i co w tedy – wszystko musi być gotowe wcześniej – a nie jak zwykle będą dumać po fakcie