Uderz w stół, obrońcy “gejów” się odezwą

Podkarpacie to bastion homofobii – oznajmił wszem i wobec na związanym z Tomaszem Lisem internetowym portalu NaTemat niejaki Michał Gąsior. Swoje przemyślenia raczył opatrzyć tytułem: “Nasza ziemia pedała Biedronia wychowała, czyli Podkarpackie bastionem homofobii.”

Co doprowadziło do takich wniosków pana Michała, przyznającego się zresztą do podkarpackiego pochodzenia? Okazuje się, że inspiracją był zamieszczony w Super Nowościach sprzed trzech tygodni (wydanie z 1-3 marca) artykuł zatytułowany “Cała prawda o naciskach gejowskiego lobby”, który wpadł mu w ręce. Oczywiście cieszymy się z bezpłatnej, ogólnopolskiej reklamy, jaką zafundował naszej regionalnej gazecie autor publikujący na popularnym bądź co bądź portalu. Wróćmy jednak do jego wynurzeń.

“Następnie, by sprawdzić, co czytelnicy Super Nowości sądzą o wizji oplatającego Polskę ze wszystkich stron homoseksualnego lobby, odwiedziłem stronę internetową dziennika. Komentarze wyraźnie sugerują odpowiedź na pytanie, dlaczego Podkarpacie tak bardzo wyróżnia się na mapie homofobii” – relacjonuje Pan Gąsior, którego owe komentarze naszych Czytelników najwyraźniej dotknęły do żywego. Rzeczywiście, zdecydowana większość z nich nie była przychylna dla działań homoaktywistów.

Nie podoba mu się również, iż Super Nowości stanęły w obronie Elżbiety Haśko, pedagog z gimnazjum w Wiązownicy, którą Gazeta Wyborcza chciała zaszczuć za wypowiedzi, że homoseksualizm można i powinno się leczyć.

“Jeśli w Warszawie, Krakowie czy Poznaniu wejście Roberta Biedronia do parlamentu było rewolucją, to na Podkarpaciu oznaczało po prostu armagedon. Bo to Krosno tego pedała wychowało – przypomniano na lokalnym forum” – snuje swe rozmyślania Gąsior. I zaraz wyjaśnia przyczyny takiego stanu: “Kościół, konserwatywna rodzina i szkoła – oto trójkąt, w którym zamknięci są homoseksualiści na Podkarpaciu, a który jest kluczem do zrozumienia tego bastionu homofobii”.

Wszystko staje się więc jasne. Wróg, czy to dla bolszewików albo nazistów, czy tak jak dziś homoaktywistów jest zawsze ten sam: Kościół i rodzina (oczywiście “konserwatywna”, czyli tradycyjna), a na dodatek także szkoła. Skoro Kościół i rodzina odpowiadają za “nietolerancję”, to w domyśle trzeba je zapewne zniszczyć, albo przynajmniej mocno zreformować.

Przybliżeniu tego celu służyć ma zapewne “Krajowy Program Działań na Rzecz Równego Traktowania na lata 2013-2015” przygotowany przez pełnomocnik rządu Agnieszkę Kozłowską-Rajewicz.

Jak ujawniono, zakłada on wprowadzenie przepisów m.in. do kodeksu karnego o zakazie krytykowania homoseksualizmu (!), wprowadzenie nakazu przeprowadzania aborcji (!) przez lekarzy (bezpośrednio bądź pośrednio) poprzez przymusową delegację do innej placówki oraz nakaz propagowania w szkołach ideologii gender, gdyż w większości autorzy podręczników nie przestrzegają zasady “gender mainstreaming”.

Dla wyjaśnienia: lansowana na Zachodzie ideologia gender zakłada, że ludzie mogą dowolnie wybierać sobie płeć, bez związku z tym czy rodzą się biologicznym mężczyzną czy kobietą oraz orientację seksualną.

W tej sytuacji, w przeciwieństwie do pana Gąsiora, cieszę się, że Podkarpackie jest “bastionem homofobii”. To oznacza po prostu, że wciąż jesteśmy normalni, wbrew homopropagandzie sączącej się z ekranów komputerów i telewizorów. Pytanie, jak długo jeszcze wytrzymamy? Może najwyższa pora zorganizować Ruch Oporu Przed Gejoagresją?

Krzysztof Kuchta

5
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
blokersNataliaolaROMAN Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
ROMAN
Gość
ROMAN

oczywiście że temat zastępczy cały czas wałkowany na wielkiej stolnicy;
przypomnę; w 1990 roku przedsiębiorstwa wypracowały 44% PKB
w 2012 już tylko …………………………………………..21% PKB
czyli przez 20 lat wykończono 50 % firm
a co pozostanie za kolejne 20 lat; małość/ ciemnota/ zaściankowość / i zero.

blokers
Gość
blokers

ludzie nie dajcie się ogłupiać,to kolejny temat zastępczy.

Natalia
Gość
Natalia

Nie „kościół i rodzina”j est wrogiem, ale ludzka małość,ciemnota i zaściankowość myślenia.Jeśli Bóg stworzył i ukochał wszystkich ludzi, to Pan nie jesteś ani lepszy ani gorszy od geya, jak on nie ma prawa takim się czuć.
A co do homofobii podkarpackiej-o czym mówimy,jeśli (odkąd raczę się tu udzielać) moich komentarzy „pro” nikt nie zamieszcza.Bo nie po słusznej linii,prawda?

ola
Gość
ola

widze ze wpisujecie sie w podkarpacie i dalej prezentujecie homofobiczne podejscie ! brawo oby tak dalej – proponuje jeszcze zamiscic wywiad z Panem Wałesa, ktory homoseksualistow w sejmie chce posadzic za murem – stracil juz 70 tys. przez to ze odwolano jego wyklady w USA i Europie, to moze Super Nowosci mu zrekompensuja ta strate i zaplaca np. 10% tej sumy za wywiad !

ROMAN
Gość
ROMAN

normalny człowiek jest niezwykle popularny w świecie aczkolwiek jest niezauważany- gdyż jest zbyt normalny.
Nie dochodzi do niczego w życiu jest jednak usatysfakcjonowany,gdyż jego ambicje nie wychodzą ponad ambicje innych normalnych ludzi -niestety często ci normalni są myleni z pesymistami gdyż ; inni normalni ludzie nie zauważają niezwykle ważnych aspektów takich jak- że na cmentarzu normalni ludzie widzą nie plusy [ jak ci mylnie zwani optymistami] i nie minusy [ jak ci mylnie zwani pesymistami] ale po prostu krzyże-obecnie gatunek wymierający zastępowany mutantami z przegrzanymi szarymi komórkami.