UFO czy tajny obiekt wojskowy?

Dom w Chmielniku, strzałka u góry pokazuje gdzie leciał niezidentyfikowany obiekt.

CHMIELNIK, PODKARPACIE. Świadkowie twierdzą, że “coś” leciało nisko nad ziemią.

Nad Chmielnikiem według świadków zdarzenia miał pojawić się obiekt o futurystycznym kształcie. Niedawno podobny obiekt pojawił się w miejscowości Będziemyśl. Czy było to UFO? Niekoniecznie, bo jak twierdzi m.in. Arkadiusz Miazga, podkarpacki ufolog, obiekt może należeć do wojska i być tajnym. – Być może Amerykanie lub Rosjanie testują coś nad naszymi głowami – mówi.

Jedna z osób, która widziała dziwny obiekt w Chmielniku twierdzi, że to „coś” leciało nisko nad ziemią. Miało kształt trapezu, a od spodu w środku pulsowało kuliste, jaskrawe, koloru czerwono-pomarańczowego światło. Obiekt leciał trzy razy szybciej niż paralotnia. Poruszał się nad jednym z domów, w kierunku północnym w kompletnej ciszy co jeszcze bardzo utwierdziło świadków, że widzą coś niezwykłego. Co ciekawe po oddaleniu się ukazał swój bok, który był płaski na dole. Jednocześnie górna część była lekko wypukła. Świadkowie twierdzą, że całe zdarzenie rozegrało się w przeciągu pięciu minut.

Podobne zjawisko zaobserwowali ludzie w okolicach miejscowości Będziemyśl. Tam również leciał jakiś obiekt, który jak zaznacza Arkadiusz Miazga nie miał skrzydeł.

– Świadek napisał nawet do Portu Lotniczego w Jasionce zapytanie w tej sprawie, ale nie otrzymał żadnych informacji – wyjaśnia ufolog.

Zamiast na poligonach nad domami?

Pan Arkadiusz twierdzi, że być może wcale nie mamy do czynienia z tzw. UFO, ale z testowaniem jakiś super tajnych obiektów wojskowych. Być może przez Amerykanów lub Rosjan. – W ostatnim czasie coraz częściej stykamy się z obserwacjami technologicznych trójkątnych obiektów nad Polską. Tylko w tym roku było ich kilka razy więcej niż przez ostatnie lata – mówi ufolog. Podkarpacki badacz zastanawia się jednak, dlaczego „tajne pojazdy” testuje się nad głowami ludzi, a nie poligonami lub innymi zamkniętymi strefami?

Jeżeli pojawią się kolejni świadkowie obiektów jakie obserwowano w Chmielniku i Będziemyślu proszeni są o kontakt z Arkadiuszem Miazgą: arekmiazga@gmail.com.

Grzegorz Anton

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Krzysztof
Krzysztof
9 lat temu

A może to był tzw. dron śledczy ?

ew
ew
9 lat temu

ha ha ha dobre

Marek
Marek
9 lat temu

Jak powiadał Kargul do Pawlaka.
Oj durny Ty durny.
To Kuria wysłała setelitę regionalną, w celu prawidłowej analizy umiejscowienia nowej Świątyniiiiiiiiiiii

józek
józek
9 lat temu

dobry bimber tam pędzą albo mają dobr zioło pewnie jakis wiesiek jechał na capku nagrzany i ufo w moich okolicach tez nie raz widzimy ufo ale po co to rozgłaszać publicznie

gosc
gosc
9 lat temu

Rząd amerykański przeniósł tajną baze Strefa51 do lotniczej doliny w Jasionce.