Ukarani za chamskie hasło

Stalowowolski klub zapłaci za wulgarny doping swoich szalikowców i chamski transparent, który przygotowali oni specjalnie dla piłkarzy KS Siarka. Fot. Bogdan Myśliwiec

STALOWA WOLA. Polski Związek Piłki Nożnej ukarał ZKS Stal Stalowa Wola dwoma tysiącami złotych grzywny.

Komisja Dyscyplinarna Polskiego Związku Piłki Nożnej po zapoznaniu się z protokołem delegata na spotkanie ZKS Stal Stalowa Wola i KS Siarka zdecydowała się ukarać finansowo Zakładowy Klub Sportowy Stal Stalowa Wola za wulgarny doping jego kibiców.

Kara to efekt chamskiego zachowania, który opierał się przede wszystkim na obrażaniu drużyny przeciwnej. Kibice stalowowolskiego klubu nie tylko zresztą wykrzykiwali hasła naszpikowane wulgaryzmami, ale napracowali się także nad przygotowaniem transparentu, który jak uznał delegat nie miał nic wspólnego ze sportowym dopingiem.

Derby sprzed ponad tygodnia były pierwszym spotkaniem drugoligowych drużyn od 8 lat i choć zakończyło się one remisem 2:2 to niesmak po niesportowym zachowaniu pozostał.

mrok

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
K.Bimbała Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
K.Bimbała
Gość
K.Bimbała

Donaldinio coś usłyszał??- przecież na konferencji w Stalowej Woli wokół nie go było pusto na dwieście metrów ??. Po drugie Boniek zaczyna od pierwszej decyzji o obniżeniu cen biletów na Urugwaj zdecydowanie inną politykę wobec kibiców!. Chyba że St.Wolą rządzi nadal 30 % betonu PZPN?.