Ukradli ciężarówkę ze stacji paliw

Fot. KWP Rzeszów

PODKARPACIE. Na początku lipca doszło do kradzieży samochodu ciężarowego ze stacji paliw w jednej z podrzeszowskich miejscowości. Pokrzywdzeni wycenili jej wartość na ok. 70 tys. zł.

Częściowo zdemontowaną ciężarówkę policjanci znaleźli się na jednej z posesji w Nisku. W toku dalszych czynności na terenie Niska zatrzymano sprawców kradzieży. Okazali się nimi: 24-latek (mieszkaniec pow. rzeszowskiego) i 22-latek (mieszkaniec pow. niżańskiego). Policjanci ustalili, że w kradzieży ciężarówki uczestniczył jeszcze 35-letni znajomy zatrzymanych mężczyzn, który od 2008 roku ukrywa się przed organami ścigania. Nadal trwają czynności w kierunku ustalenia jego miejsca pobytu i zatrzymania.

To nie jedyna kradzież, której dokonali mężczyźni. W grudniu 2010 roku, również ze stacji paliw ukradli ciągnik samochodowy z naczepą o wartości 110 tys. zł. Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie, Sąd Rejonowy w Rzeszowie tymczasowo aresztował obu mężczyzn na okres trzech miesięcy.

pad, KWP

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Magda
Magda
9 lat temu

Recydywista z Kamienia nielubi pracować tylko nocne wypady ojciec były policjant właściwie w kilku policjantów w rodzinie.