Ukraina nie da rady z Euro 2012

Fot. 2012ua.net

UKRAINA. Ukraiński pisarz Jurij Andruchowycz, powiedział na łamach portalu 2012ua.net, że podczas przyszłorocznego Euro 2012, na Ukrainie zapanuje totalny chaos, a reprezentacja kraju będzie outsiderem turnieju.

- Reprezentacja gra źle i nie przejdzie nawet grupowego etapu. To oznacza, że się zhańbimy. Z koniecznej infrastruktury będą gotowe tylko lotniska i stadiony. Pociągi, ulice, przystanki transportu miejskiego są w okropnym stanie – mówi Andruchowycz.

- Ludzie nie znają języków obcych, a taksówkarze nie potrafią niczego wyjaśnić turystom, nie mając mapy miasta. Pięciogwiazdkowe hotele, budowane obecnie w Kijowie, nie będą wykorzystywane. Kibice piłki nożnej to zwyczajni ludzie, dla których dwu i trzygwiazdkowe hotele już są za drogie – dodaje pisarz, który powiedział, że gdyby on był prezydentem UEFA, przeprowadziłby Euro 2012 we Włoszech albo w Niemczech, a nie na Ukrainie.

łuk

do “Ukraina nie da rady z Euro 2012”

  1. japo

    Bracia Ukraińcy bez obaw, dorównamy wam w drogach, chaosie, znajomością jezyków obcych, cenom w hotelach, formie reprezentacji, a może nawet was wyprzedzimy!

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.