Ulica Miła niemiła dla kierowców

Kierowcy oczekują, że droga przy ul. Miłej zostanie wyremontowana i studzienka zostanie podniesiona. Fot. Wit Hadło

RZESZÓW. MPWiK obiecuje, że w maju przeprowadzony zostanie remont.

– Po ulicy Miłej jeżdżę tylko po lewej stronie, żeby nie uszkodzić zawieszenia – mówi pan Andrzej. – Robotnicy wykonali pod drogą kanalizację, ale tak źle, że uszkodzili nawierzchnię drogi. Czy ktoś ją naprawi? Jak nie, to kierowcy będą domagali się odszkodowań za zniszczone auta.

Jak ustaliliśmy, w ubiegłym tygodniu urzędnicy z MPWiK sprawdzili całą drogę w tamtym rejonie miasta. Okazało się, że tylko w jednym miejscu – wskazanym przez naszego Czytelnika – stan drogi znacznie się pogorszył.

Zapytaliśmy przedstawiciela przedsiębiorstwa wodociągów, czy planują wyremontować tam drogę.

– Po długim weekendzie majowym podniesiemy studzienkę, która się zapadła. Wiemy, że trudno tamtędy przejechać – powiedział Daniel Krzysztoń, kierownik działu inwestycji w Miejskim Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji. – Położymy tam też jeszcze jedną nawierzchnię asfaltu. Prawdopodobnie studzienka zapadła się, bo jeżdżą tam na budowę ciężkie samochody.

and

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Wojtekjajaorest Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Wojtek
Gość
Wojtek

Widać jak nasi fachowcy znają się na rzeczy. Zamiast zlecić naprawę np. Niemiecki fachowcom którzy zrobili by drogę na 50 lat to u nas zrobią taniej ale za to będę ją remontować co dwa lata, i koszt okaże się większy 10 razy.. Spierniczone chore państwo. Kilometr Wisłostrady w Warszawie kosztował tyle co dwa kilometry drogi ekspresowej w Alpach!!! Co za kretyn w tym rządzie podpisał umowę ze zleceniodawcą i za jakie pieniądze. Banda BURAKÓW

jaja
Gość
jaja

człowieku z MPWiK !!! Pas „nowego” asfaltu, kóry położyliście po remoncie (dokładnie na zdjęciu) to jak kocie łby ze starego bruku!!! Nic dziwnego, że ludzie jeżdżą lewym pasem!!! Jak to w Polsce bywa: przed remontem było dobrze. Wyremontowaliście – jest tragedia!!!

orest
Gość
orest

Ta proszę sobie wyobrazić p. Krzysztoń, że po tej drodze jeżdżą samochody!