Ulica Miła niemiła dla kierowców

Kierowcy oczekują, że droga przy ul. Miłej zostanie wyremontowana i studzienka zostanie podniesiona. Fot. Wit Hadło

RZESZÓW. MPWiK obiecuje, że w maju przeprowadzony zostanie remont.

– Po ulicy Miłej jeżdżę tylko po lewej stronie, żeby nie uszkodzić zawieszenia – mówi pan Andrzej. – Robotnicy wykonali pod drogą kanalizację, ale tak źle, że uszkodzili nawierzchnię drogi. Czy ktoś ją naprawi? Jak nie, to kierowcy będą domagali się odszkodowań za zniszczone auta.

Jak ustaliliśmy, w ubiegłym tygodniu urzędnicy z MPWiK sprawdzili całą drogę w tamtym rejonie miasta. Okazało się, że tylko w jednym miejscu – wskazanym przez naszego Czytelnika – stan drogi znacznie się pogorszył.

Zapytaliśmy przedstawiciela przedsiębiorstwa wodociągów, czy planują wyremontować tam drogę.

– Po długim weekendzie majowym podniesiemy studzienkę, która się zapadła. Wiemy, że trudno tamtędy przejechać – powiedział Daniel Krzysztoń, kierownik działu inwestycji w Miejskim Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji. – Położymy tam też jeszcze jedną nawierzchnię asfaltu. Prawdopodobnie studzienka zapadła się, bo jeżdżą tam na budowę ciężkie samochody.

and

do “Ulica Miła niemiła dla kierowców”

  1. Wojtek

    Widać jak nasi fachowcy znają się na rzeczy. Zamiast zlecić naprawę np. Niemiecki fachowcom którzy zrobili by drogę na 50 lat to u nas zrobią taniej ale za to będę ją remontować co dwa lata, i koszt okaże się większy 10 razy.. Spierniczone chore państwo. Kilometr Wisłostrady w Warszawie kosztował tyle co dwa kilometry drogi ekspresowej w Alpach!!! Co za kretyn w tym rządzie podpisał umowę ze zleceniodawcą i za jakie pieniądze. Banda BURAKÓW

  2. jaja

    człowieku z MPWiK !!! Pas „nowego” asfaltu, kóry położyliście po remoncie (dokładnie na zdjęciu) to jak kocie łby ze starego bruku!!! Nic dziwnego, że ludzie jeżdżą lewym pasem!!! Jak to w Polsce bywa: przed remontem było dobrze. Wyremontowaliście – jest tragedia!!!

  3. orest

    Ta proszę sobie wyobrazić p. Krzysztoń, że po tej drodze jeżdżą samochody!

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.